Aroma-tehnoloogia


Kohv, mida ükski teine täisautomaatne kohvimasin pole pakkunud.

Maitsed on erinevad ja maitse üle ei vaielda. Seepärast ei tule teie NIVONAst lihtsalt mingit kohvi, vaid just teie kohvi. Tänu meie Aroma-tehnoloogiale.

Aroom rakendusest

Milline muu tehniline seade on veel teile isikupärane, kui mitte teie nutitelefon? Just sellepärast saate meie nutitelefoni rakendusega iga NIVONA retsepti (praegu eksklusiivselt mudelite 970 ja 960 puhul) optimaalselt oma NIVONA kohvisordi järgi kohandada. Just nii nagu barista soovitab.

Cappuccino Connaisseur ja
„Barista in a Box“

Kohv pole lihtsalt kohv. See on teada tõde. Ent kas teate tegelikult, kuidas head cappuccinot valmistada? Kas teate, kui palju aroome on ühes kohvioas peidus? Nii palju mõjutegureid ja lemmikjoogi variatsioone, mille puhul tahame alati sama kvaliteeti saada. Meil on teie jaoks midagi!

Kohv on sama individuaalne nagu teie.

Cappucino Connaisseur


Eriti hea cappuccino saamiseks peab piim kohvi endasse mähkima, et mitte öelda seda „embama“. Seepärast lisab barista tassi esmalt kohvi ja seejärel piima. Portafilter-masinaga barista jaoks pole see mingi probleem. Täisautomaatse kohvimasina jaoks tähendab see aga suurt väljakutset. Teie NIVONA suudab seda. Sisseehitatud Cappuccino Connaisseuriga määrate alates 8. seeriast kohvi ja piima lisamisjärjekorra ja otsustate seega õige cappuccino kasuks.

„Barista in a Box“


Ei, me ei saada elus baristat kaasa. Et suudaksime töötingimuste osas täita oma vastutust, oleme arendanud aroomi tasakaalustussüsteemi, mis võtab selle töö enda kanda. Ühes kohvioas on peidus nimelt kuni 800 erinevat aroomi. Erinevused on tuntavad ainult siis, kui kuumutuskorda varieeritakse vastavalt. Aroomi tasakaalustussüsteemi abil otsustate ise, millise noodi tahate kohvioast välja meelitada. Seadistusega DYNAMIC (mahe) otsustate õrna hapukuse ja kergelt puuviljase noodi kasuks. CONSTANT (klassikaline) annab mõrkja noodi ja vürtsikalt täidlase maitse. INTENSE (intensiivne) teeb oma nimele au – jõuline, vürtsikas kohv täidlase ja mõrkja noodiga.

coffee
OTSIN NIVONA
EDASIMÜÜJAT