Lojaalsus edasimüüjale

Eksklusiivsus ja tõsidus

Nivona on ainult seal, kus on ka hea nõustamine. Niisiis edasimüüja juures. Miks see on nii? 15 aastat tagasi hakkasime ellu viima visiooni, et müüa kohvimasinaid ainult edasimüüjate kaudu. Me oleme selles kindlalt veendunud, et kohviarmastajaid saab ainult edasimüüja juures individuaalselt ja piisava professionaalsusega täisautomaatse masina ostmisel toetada.
Tegemist on teie kodu liikmega, kellelt ootate iga päev kõrgeid tulemusi. Ja tohitegi oodata! Selleks on aga vajalik, et ostmisel võrreldakse isiklikke vajadusi ja soove erinevate mudelite omadustega. Seepärast paneme isiklikule ja ausale nõustamisele suurt rõhku.

Personaalne ja lähedane

Igaüks saab edasimüügi eksklusiivsusest kasu. Rahulolevad kliendid on kõige tähtsam igale edasimüüjale, kelle jaoks on tema klient kõige südamelähedasem. Edasimüüja nõustaja on kasutaja jaoks meie kõneisik, meie suursaadik. Kindel NIVONA kohvikultuuri osa.
Edasimüüja juurest saate lisaks teabele ka isikliku ja individuaalse nõustamise ning kõige tähtsama – reaalset kohvi potentsiaalselt uuelt pereliikmelt.
Ja kui miski ei peaks päris korras olema, saate alati otse edasimüüjaga kontakti võtta. Otsite lähimat edasimüüjat? Tulge kaasa!

Kõigile, kes tahavad head kohvi

Süsteem, millega võidavad kõik. Kasutaja saab kasu kõrgest kompetentsist ja otseteenindusest. Edasimüüja naudib eksklusiivset ja kindlat positsiooni ning saab meilt parimat võimalikku nõustamist. Ka meie naudime seda konstellatsiooni, sest me teame, et meie täisautomaatsed kohvimasinad on õigetes kätes – nii edasimüüja kui ka kohviarmastaja juures kodus.

Kõrgeim kvaliteet igas küsimuses

Suhted on vastupidavad. See on meile tähtis ja eriti ühtlane kvaliteet. Me oleme NIVONAs algusest peale keskendunud kliendi täielikule rahulolule ja maksimaalsele kvaliteedile. Sellest tingitult oleme ka selgelt edasimüügile pühendunud. Selle eest seisavad kõik meie enam kui 50 töötajat! Me kõik armastme väga kohvi ja toome oma kire endaga kaasa.

coffee
OTSIN NIVONA
EDASIMÜÜJAT