Originaalse disainiga piimakonteiner

Kuigi ilma eraldi jahutuseta, sobib siiski ideaalselt nii külmkappi kui ka nõudepesumasinasse: Meie NIMC 1000 sobib hästi piima säilitamiseks ja pakub peale selle silmailu teie NIVONA kõrval.
  • Värske piim on ideaalselt hoitud
  • Maht: 1 liiter
  • Läbipaistvast plastist
  • Piimatase on kohe näha
  • Cappuccino-funktsiooniga SPUMATORE mudelitele
VAATA LISAKS

Alati kenasti puhas


Silmi pole enam kunagi vaja pööritada! Vähemalt mitte NIVONA puhastamise ajal. Tänu meie originaalsele puhastusvahendile. Hoidke oma täisautomaatne kohvimasin rõõmust särav. Nii lihtne kui võimalik. Nii põhjalik kui vajalik.

Kõik oleneb sellest oast


NIVONA Aroma-tehnoloogia abil toote igast kohvioast parima välja. Igas cappuccinos ja igas espressos on peidus arvukate variatsioonide nüansirohke potentsiaal. Tihedas koostöö oma röstimistehastega oleme seepärast välja arendanud kolm erilist segu. Nautige kohvi täidlast mitmekesisust ja laske ennast meelte rännakule kaasa viia.

ESPRESSO MILANO (50% araabika / 50% Gourmet robusta)
Tasakaalustatud espressouba on universaalne mahe segu. See oasort on spetsiaalselt välja töötatud täisautomaatsete kohvimasinate jaoks ning väljendab oma harmoonilis-ümarat aroomi nii espresso, cappuccino kui ka „pika“ (topelt veekogusega) kohvi puhul.Harmooniline, aromaatne, kreemjas. Praktilises kiloses pakendis.
CAFFÈ AREZZO (100% kõrgmäestiku araabika)
Seda kohvi iseloomustab karamelline noot ja mahe maitse. Tänu eriti meeldivale sametpehmele sisule on see kohviuba parim cappuccino ja kohvi jaoks.Õrn, tasakaalustatud, pehme. Praktilises kiloses pakendis.
ESPRESSO TORINO (100% Gourmet robusta)
Intensiivne ja veidi hapukas. Meie salanipp espresso nautijale. Meenutab maitselt pähkleid ja tumedat šokolaadi. Pika järelmaitsega ja nauding igas tassis.Jõuline, vürtsine, šokolaadine. Praktilises kiloses pakendis.

Oa jaoks oluline. Ja piima jaoks.


Kõik oleneb lisaseadmetest. Meie originaaltarvikutega piima ja kohviubade tarbeks olete täiuslikult varustatud. Nii saate oma kohvihetkest veelgi enam välja võtta. Vajate midagi jahutamiseks, säilitamiseks või lihtsalt varuosi. Siit leiate asju, millest teil varem aimugi polnud ja et need on teie cappuccino juurest puudu.

coffee
OTSIN NIVONA
EDASIMÜÜJAT