Esinejatele

Optimaalse cappuccino valmistamiseks


Kõigile, kes ei taha millestki loobuda – ja kindlasti mitte kohvi puhul. Meie mõlemad mudelid NICR 970 ja NICR 960 optimaalse cappuccino valmistamiseks. Või selleks, et valmistada kõiki teisi kohvisid, mida eelistate Eriti suure ekraani ja veemahuti valgustusega. Maksimaalseks mugavuseks tänu intuitiivsele juhtimispõhimõttele. 

Nii saab sellest teie isiklik NIVONA

Nautige lemmikmälestusi igal hommikul aina uuesti ja uuesti. Kõige parem hea kohvi juures. Otse teie NIVONA kõrval. Meie Flying Picture’i režiimiga. Eksklusiivselt mudelitele 970 ja NICR 960. Laadige oma lemmikpildid NIVONA rakenduse kaudu otse ekraanile ja valige igale fotole sobiv raam. 

Elegants, millest saab klassika


Sale ja võtab veel vähem ruumi. Lihtne elegants, millest saab klassika. Meie NICR 960 veenab teid oma ajatu stiili ja uue juhtimispõhimõttega TFT-ekraaniga. Lisaks kvaliteetne materjal, mis täiustab seda disaini ideaalselt. 

NIVONA edasimüüja teie lähedal

Kas tunneteunnete huvi? NIVONAl on Saksamaal enam kui 2500 edasimüüjat. Ka teie lähedal. Leidke NIVONA edasimüüja oma linnast. Ainult ühe kliki kaugusel.

Ja ärge unustage kohviube!

Kas otsite endiselt väärt kohviube? Või sobivat hooldust oma NIVONAle? Kõik selle leiate meie tarvikute valikust. 

AVASTAGE KOHE

Oleme teie jaoks olemas. Ja teie NIVONA jaoks. 

Teie maitse on meile kõige tähtsam. Selle juurde kuulub ka usaldusväärne täisautomaatne kohvimasin. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke meiega ühendust.

ROHKEM NIVONA HOOLDUSE KOHTA

coffee
OTSIN NIVONA
EDASIMÜÜJAT