Täisautomaatsed kohvimasinad ja tarvikud

NIVONA valik


Kvaliteetsed täisautomaatsed kohvimasinad – ja kõik see, mis muudab kohvi veel paremaks. Teie maitse on otsustav. Iga cappuccino puhul. Iga espresso puhul. Sest kohv on enamat kui lihtsalt jook. See on küllakutse. Kultuur. Elu. Laske ennast viia erilisele meelelisele rännakule. Avastage enda NIVONA. Nautige hetke. Kohvi eest hoolitseme meie. 

Optimaalse cappuccino valmistamiseks: 9 seeria

Maitse sõltub seadistusest, kuid mugavus mitte. Meie 9. seeria mudelid ühendavad innovatsiooni ja intuitsiooni tänu moodsaimale Aroma-tehnoloogiale. Mudelite individuaalsed ekraanid pakuvad teile kuumutuskorra ajal ülevaadet.

Täielik cappuccino nauding: 8 seeria

Cappuccino, millist oskab muidu teha ainult barista. Meie 8. seeria abil lasete esmalt kohvil ja seejärel piimal tassi voolata. Tehniline väljakutse. Sest piim peab kohvi ümber mähkuma. Nii saavutatakse täielik ja täiuslik cappuccino nauding. Selle seeria mudelitega saate sakslaste armastatuima piimakohvi valmistamiseks kasutada kõiki valikuvõimalusi. 

Cappuccino on nii maitsev, et seda nuppu te tahate vajutada: 7 seeria

Me valmistame cappuccinot – ühe nupuvajutusega. Meie 7. seeria teenindab usaldusväärselt juba aastaid piimakohvi ja latte macchiato nautlejaid. Tänu lihtsale käsitsemisele. Cappuccino tähendab koosolemist, usaldust ja meelelisust. Selle tunde tahame selle masinaga tuua igasse kööki. Nii saate täielikult oma hetke nautida. Selleks hoolitseme kohvi eest meie.

Cappuccino on nii maitsev, et seda nuppu te tahate vajutada. 6 seeria

Te ei tea veel kohvist palju. Vähemalt mitte nii põhjalikult. Meie 6. seeriaga saate teha kohvi nagu barista. Täisautomaatsest kohvimasinast. Meie Aroma-tehnoloogia abil. Laske kohviubade mahedusel ennast hellitada või tooge esile suurepärane maitse kogu selle intensiivsuses. Meie Barista in a box teeb selle Aroma Balance süsteemi puhul teie jaoks võimalikuks.

See on juba hommikune meeldiv toidukord: 5 seeria

Esmakordsele kasutajale: meie 5. seeriaga saate peeneima kohvinaudingu alati värskelt jahvatatud ubadest. Nii on hommikul juba ka söögikord käes. Ja te ei pea millegi pärast muretsema, lihtsalt vajutage vastavaid nuppe. 

Hooldus teie NIVONA jaoks

CLEAN³BOX
Karbitäis puhtust. Meie CLEAN³BOXi puhul saate oma NIVONA puhastamiseks kõik vajaliku ühes karbis. PREMIUM katlakivi eemaldusvedelik, CreamClean piimasüsteemi puhastusvahend ja puhastustabletid.
Puhastustabletid
Tagage täielik aroom värske kohvinaudingu jaoks – hoides oma NIVONA alati kenasti puhas. Lihtsalt meie puhastustablettide abil. Lahustavad ja eemaldavad kohvi- ja õlijäägid tõhusalt Puhastvad põhjalikult ja materjali säästvalt Soovitus: puhastage keedukambrit regulaarselt, vähemalt üks kord kuus. Võtke see lihtsalt oma NIVONAst välja ja peske külma vee all, laske kuivada ja pange sisse tagasi. Seda peaksite tegema ka enne igat süsteemipuhastust.
PREMIUM katlakivi eemaldusvedelik
Mitte ainult ei lahusta katlakivi, vaid ka seob seda. Nii eemaldab katlakivi eemaldusvedelik puhastamise ajal teie NIVONAst usaldusväärselt katlakivi. Ülitõhus Lahustab katlakivi jääkideta Ei kahjusta materjali ja on toiduohutu

Täiendused teie NIVONA jaoks

NIVONA edasimüüja teie lähedal

Kas tunneteunnete huvi? NIVONAl on Saksamaal enam kui 2500 edasimüüjat. Ka teie lähedal. Leidke NIVONA edasimüüja oma linnast. Ainult ühe kliki kaugusel.

LEIDKE OMA NIVONA EDASIMÜÜJA

NICR 1040: usaldusväärne ärataja otsib uut kohta

Kas töö juures läheb kõik peale kohvi tegemise ladusalt? Meie NICR 1040 korvab selle võimsusdefitsiidi. Seda tänu lihtsale käsitsemisele ja puhastamisele, samuti tänu eriti suurele oa- ja veemahutile. Sobib optimaalselt kontorisse. Lisaks tulevad kaasa meie uus piimavoolik süsteemiga easyclean+ mugavaks puhastamiseks, samuti kogusefunktsioon, juhul kui koosolekul peaks taas kauem minema. Peale selle annab Quick-funktsioon lühikesel nupuvajutusel kiiresti palju kohvi. Kõik see naudingut täis töötundideks. 

Ja ärge unustage kohviube!

Kas otsite endiselt väärt kohviube? Või sobivat hooldust oma NIVONAle? Kõik selle leiate meie tarvikute valikust. 

VAATA LISAKS

Oleme teie jaoks olemas. Ja teie NIVONA jaoks.

Teie maitse on meile kõige tähtsam. Selle juurde kuulub ka usaldusväärne täisautomaatne kohvimasin. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke meiega ühendust. 

VAATA LISAKS

coffee
OTSIN NIVONA
EDASIMÜÜJAT