NICR 1040

Kas töö juures läheb kõik peale kohvi tegemise ladusalt? Meie NICR 1040 korvab selle võimsusdefitsiidi. Seda tänu lihtsale käsitsemisele ja puhastamisele, samuti tänu eriti suurele oa- ja veemahutile. Sobib optimaalselt kontorisse. Lisaks tulevad kaasa meie uus piimavoolik süsteemiga easyclean+ mugavaks puhastamiseks, samuti kogusefunktsioon, juhul kui koosolekul peaks taas kauem minema. Peale selle annab Quick-funktsioon lühikesel nupuvajutusel kiiresti palju kohvi. Kõik see naudingut täis töötundideks. 

VAATA LISAKS

Kiireim Barista in a box

Loodud tegema kuni 65 tassi päevas. Meie NICR 1040 toob kohvinaudingu kontorisse. Usaldusväärselt ja nupuvajutusega. Tänu Quick-funktsioonile veel eriti kiirelt. Koguse funktsiooniga saate korraga kuni 1,9 liitrit kohvi tõmbama panna – pikkadeks konverentsideks, loovkoosolekuteks või lihtsalt terve kannu kohvi valmistamiseks.
Selleks saate veel „Barista in a boxi“ (Aroma Balance’i süsteem) ja Cappuccino Connaisseuri. Väikeseks pausiks kontori kööginurgas.


süsteemiga easyclean+ ja topeltvoolikuga

Mugavaim puhastus – tänu uuele topeltvoolikule piima valmistamiseks cappuccinole ja muudele piimakohvidele. Lihtsalt otse mahutiga ühendatult ja nupuvajutusega puhastab piimasüsteem ennast ise. 

Tähtsaim kohtumispaik igas ettevõttes – kohvinurk. Sest sealt saab kohvi näol enamat kui lihtsalt joogi. See pakub inspiratsiooni ja kofeiini – ning seega väikese puhkehetke töörutiinist, et uut jõudu ja motivatsiooni ammutada. Oleme arendanud NICR 1040, pidades silmas just neid nõudmisi. 

coffee
OTSIN NIVONA
EDASIMÜÜJAT