Viis põhjusedmiks NIVONA on nii eriline


Täisautomaatsete kohvimasinate kaubamärke on palju - kuid on ainult üks NIVONA. Sest me tahame olla meeldiv alternatiiv olemasolevale turule. Keskendudes täielikult kohvi nautimisele. Seepärast keskendume ainult sellele. Ja et tagada unikaalsed kohvihetked, oleme saadaval ainult valitud spetsialiseerunud jaemüüjate juures. Aga see on veel rohkem.

Maitse

Inspireeritud portafiltrist. Valmistatud selleks eriliseks kohvihetkeks tehtud. Meie maitsestamise tehnoloogia pakub arvukalt varieerimisvõimalusi. Kohandatud igale ubale.

Operatsioon

Meie täisautomaatsed kohvimasinad on kergesti kasutatavad ja puhtad. Mugavuse ja intuitiivsusega. Miks miks meie täisautomaatsete masinate keetmisseade võib olla puhastamiseks välja võtta.

Tulemuslikkus

Kvaliteetsed ja vastupidavad komponendid täiendavad ümardavad iga NIVONA seadme omadusi. Sest me väärtustame kvaliteeti. Sest me pakume kvaliteeti. Iga üksiku täisautomaatse kohvimasinaga.

Teenus

Me teeme kõike kohvi jaoks - ja meie klientide eest. Sest isegi pärast ostu täisautomaadi ostmise järel oleme teie jaoks olemas. Oma vihjeliiniga, oma töökojaga ja arvukate teeninduspartneritega Saksamaal.

Nõue

Oleme keskmise suurusega ettevõte. Selge pühendumusega spetsialiseerunud kaubandusele. NIVONA on saadaval ainult seal, kus inimesed teavad kohvist ja saavad kohvi otse proovida. saavad kohvi proovida. Sest maitse on see, mis loeb.

Leidke nüüd oma NIVONA edasimüüja

Avastage NIVONA tootevalik

Teie uus lemmik täisautomaatne kohvimasin ootab juba teid. Meil on sobilik NIVONA kõikidele vajadustele. Alates neist, kes soovivad lihtsalt kohvi, kuni nendeni, kes soovivad juua cappuccinot nagu Napolis.

NICR 799 Täisautomaatne
Nauding ühe nupuvajutusega - isegi cappuccino ja latte macchiato puhul. Seeria 7 abil saate oma kööki absoluutsed mugavusmasinad. OneTouch-funktsioon võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt valmistada cappuccino ja co. Live programmeerimine võimaldab teil ka oma lemmikretsepti otse täisautomaatsesse kohvimasinasse salvestada. Cappuccino connoisseur võimaldab teil kohandada ka piima ja kohvi järjestust cappuccinos. Nii et kõik on just nii, nagu teile meeldib. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 799.
€949.00*
Details
NICR 820 Täisautomaatne
Kui te mõtlete Itaaliast, siis mõtlete ainulaadse cappuccino peale. Me tahame tuua selle tunde ka teie koju. Ja NICR 820 abil saate seda tunnet oma lähedastega jagada ühe nupuvajutusega: Sest 8-seeria on värav onetouch dual cappuccino ja latte macchiato juurde. Piimasüsteemi on ka kiire ja lihtne puhastada. Kõik, mida vajate, et tuua puhkusetunne oma elutuppa.
€999.00*
Details