NIVONA hooldus

3 Tulemused

Kuidas optimaalselt hooldada oma täisautomaatset kohvimasinat


Täisautomaatne kohvimasin vajab hooldust - kuid see kehtib kõigi köögiseadmete kohta. Nii nagu ka kõik teised kohvi valmistamise võimalused. NIVONA puhul saab täisautomaatsete kohvimasinate hooldamiseks keedusõlme eemaldada. Miks täpselt? Ühelt poolt tahame olla võimalikult läbipaistvad. Meil ei ole hoolduse osas midagi varjata. Teisest küljest on see meie kogemuse kohaselt kõige lihtsam viis pruulimisseadme hooldamiseks.

Puhastage pruulimisseadet regulaarselt ja vähemalt kord kuus. Lihtsalt võtke see välja, loputage seda külma vee all, jätke kuivama ja pange uuesti sisse.

Kuid muidugi on täisautomaadi hooldamisel veel midagi muud: meie originaalhooldussarja abil saate oma NIVONA ja piimasüsteemi katlakivi eemaldada ja optimaalselt puhastada. Tänu meie CLARIS värsket vett sisaldavale filtrile peate oma NIVONAt ka harvemini lupjama. (Teie NIVONA tuletab teile sellest automaatselt meelde.) Samuti oleme kohandanud hooldusprotsesse nii, et teie NIVONA teeb suurema osa katlakivieemaldamisest ja puhastamisest ise. Meie mugavuse ja lihtsuse standardid kehtivad ka teie NIVONA hoolduse kohta.

Kas teil on lisaküsimusi oma NIVONA täisautomaatse kohvimasina hooldamise kohta? Siis vaadake meie KKK-d või võtke otse ühendust meie teenindusmeeskonnaga. Me aitame teid hea meelega ja vastame teie küsimustele võimalikult kiiresti.