Just nagu baristalt. Erilise väändega.

6-seeria kahe mudeliga saate väikesed universaalid, mis suudavad nupuvajutusega teha enamat kui ainult kohvi ja espressot - kui soovite cappuccinot, saate seda hõlpsasti teha, kasutades ekraani kõrval asuvat pöördnuppu. Avage piimaklapp ja nautige.

Unistus piimavahust

Tänu uuele SPUMATORE'ile: veelgi kreemjas piimavaht cappuccino jaoks võrreldes eelmiste mudelitega.


Valmistatud jagatud kohvihetkedeks

6-seeria mudelit iseloomustab selle lihtne kasutamine. Lihtsalt vajutage ja nautige. Nii on teil aega tõeliselt tähtsate asjade jaoks.

Kompaktne cappuccino jaoks: 6-seeria

NICR 690 täisautomaatne
Seeria kõigile, kes soovivad cappuccinot: NICR 690 sellest sarjast avaldab muljet oma elegantse musta disaini ja ainulaadse piimavahuga tänu käsitsi juhitavale EASY SPUMATORE'ile. Võrreldes oma eelkäijaga oleme nüüd selle masina väljalaskeava sisse pakkinud SPUMATORE. Seega on vaja vaid spetsiaalset väänamist. Piimaventiiliga saate võluda lattesid nagu Toscanas. Ja puhastamine on nii lihtne kui võimalik - kuid nii põhjalik kui vajalik. Avasta nüüd.
€699.00*
Details
NICR 695 Täisautomaatne
See on erilise keerdkäiguga: meie 6-seeria abil saate meie maitsetekoloogiat esimest korda kodus maitsta. Tänu Aroma Balance Systemile saate otse mõjutada pruulimisprotsessi. Mõlemal mudelil on ka käsitsi kasutatav EASY SPUMATORE pihusti. Ainulaadse piimavahu jaoks. Kiire ja lihtne puhastamine pöördnupu abil. NICR 695 on saadaval ka klassikalises titaanist disainis.
€729.00*
Details

6-seeriatoote tipphetked

Alustamine maitsestamistehnoloogiaga

Mõlemal 6-seeria mudelil on Aroma Balance System - see võimaldab teil kolme profiili abil otseselt mõjutada pruulimisprotsessi. Igas kohviubas on üle 800 erineva maitseomaduse. See teeb kohvist ühe kõige keerukama toiduaine. Aroma Balance Systemiga on teil barista otse köögis. Te otsustate ühe nupuvajutusega: Kas eelistate kohvi nagu filtrimasinast? Või espressot nagu portafiltrist? Kolm profiili teevad selle võimalikuks.

Piimavaht unistus väikese nupuga

Cappuccino nagu lühike puhkus Itaalias: käsitsi juhitav EASY SPUMATORE teeb selle võimalikuks. Kui kahes eelmises mudelis lükkasid tassid veel edasi-tagasi, siis siin tulevad kohv ja piimavaht otse pihustist. Täiustatud tehnoloogiaga! Võrreldes selle seeria eelmiste täisautomaatidega on piimavaht veelgi kreemjas ja peenema portsuga. Loomulikult sõltub see ka kasutatavast piimast. Aga hea uudis: Kas sojapiima või hernepiim, kui tegemist on Barista Editioniga, siis saab NIVONAga probleemideta kasutada kõiki lehmapiima alternatiive.

Puhasta kiiremini

Töötame pidevalt täiustuste kallal - sealhulgas töö ja puhastamine. Sest kõik peaks olema iseenesestmõistetav. (Loomulikult ei pea te ilma kasutusjuhendita hakkama saama.) Kuid te ei vaja pikki õpetusi ega juhiseid, enne kui saate oma kohvi nautida. Et seda veelgi lihtsamaks teha, oleme optimeerinud 6-seeria puhul ka katlakivieemalduse protsessi. Võrreldes eelkäijatega säästate peaaegu 15 minutit!

Eriti standardversioonis.

Kõigil NIVONA täisautomaatsetel kohvimasinatel on järgmised funktsioonid - ja palju muud.

Eemaldatav pruulimisseade

Pruulimisseadme saate ühe kiire liigutusega eemaldada ja puhastada seda külma vee all. Seejärel lihtsalt kuivatage pruulimisseade üleöö köögirätiku peal - valmis. Puhtam ei saakski olla.

Reguleeritav lihvimisaste

Jahvatusaste mõjutab kohvi maitset. NIVONA võimaldab tänu regulaatorile kohandada jahvatusastet vastavalt kohviubadele. Kui kohvioad on üsna tumedad, seadke NIVONA jahvatusaste jämedamale. Kui kohvioad on heledama värvusega, siis peenemaks. Ettevaatust: reguleerige jahvatust ainult jahvatamise ajal!

Kaks tassi kohvi või espresso korraga

Kohv on rohkem kui lihtsalt jook - see on alati kutse vestluseks ja suhtlemiseks. Seepärast saab iga NIVONA valmistada korraga kaks tassi kohvi või espressot.

Reguleeritav kohvi kogus (umbes 20 ml - 240 ml)

Seadistage oma lemmikkohvi? NIVONA täisautomaatsete kohvimasinatega pole probleemi. Kohvi kogust saab reguleerida ka kõikide seeriate puhul. Alates väikseimast espressotassist kuni suure cappuccino feel-good tassini.

ECO-režiim/0-vatt režiim

Eriti energiasäästlik: ECO-režiim lülitub sisse, kui NIVONA ei ole kasutusel, ja vähendab termobloki temperatuuri. See tähendab, et täisautomaatne masin tarbib vähem energiat. Samuti saate seadistada NIVONA nii, et see lülitub teatud aja möödudes välja, nii et see ei tarbi enam üldse energiat.

15 bar pumbarõhk

Avaldame teile ühe saladuse: 15 baari pumbarõhk on maksimaalne rõhk. Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha. Kuid teil ei ole vaja kõrgeimat rõhku, teil on vaja vastavate kohviretseptide valmistamisel õiget rõhku. (Hea espresso valmib oluliselt väiksema rõhu juures kui 15 bar.) Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha.

Kvaliteetne karastatud terasest kooniline lihvimismasin

NIVONA täisautomaatsetele kohvimasinatele on iseloomulik nende komponentide eriti kõrge kvaliteet. Võtame näiteks kõrgekvaliteedilise koonilise terasjahvatuse. Karastatud teras tagab usaldusväärse jahvatuse igat tüüpi kohvioobide puhul.

Automaatsed hooldusprogrammid katlakivi eemaldamiseks ja puhastamiseks

Meie eesmärk on teha kõik võimalikult lihtsaks. See hõlmab ka teie NIVONA kalibreerimist ja puhastamist. Automaatsed hooldusprogrammid juhivad teid mugavalt läbi protsesside. Ja võimalikult vähese vaevaga saate optimaalselt puhastatud NIVONA.

8 kohvi variatsiooni koos 6'seeria

Espresso


Kohv


Americano

Cappuccino

Soe piim/piimavaht

Kuum vesi

"Minu kohvi" mälukohad

NICR 695 5
NICR 690 5

Maitske erinevust. Teie kohalikul edasimüüjal.

Teie lemmikkohvile täiesti uus külg


Kohv on midagi enamat kui lihtsalt jook. See toob inimesed kokku. Meelelahutuslikeks hommikusöökideks, pikkadeks õhtuteks, lõõgastavateks pärastlõunadeks. Lihtsalt sellepärast, et me vajame teisi inimesi. Ja mis võiks olla parem kui kohv? NIVONA täisautomaatsed kohvimasinad toovad barista-stiilis naudingu usaldusväärselt teie nelja seina. Olgu see teie esimene kodu või ridaelamu: NIVONA täisautomaatsed kohvimasinad loovad erilisi kohvihetki kõigis neis kohtades. Nauding kohtub kvaliteediga ja kirega. Ja meie valikus on ka teile sobiv mudel. Me lubame.

NICR 560 täisautomaatne masin
Teie sisenemine NIVONA maailma - igal hommikul värskelt jahvatatud kohviga. Nüüd TFT-värvinäidikuga ja NIVONA töökontseptsiooniga. Lihtsalt iseenesestmõistetav. Salvestatud retsepte saab nüüd kohandada. Käsitsi kasutatavat SPUMATORE'i saab kasutada ka piimavahu valmistamiseks, kui soovite rohkem kui ainult kohvi ja espressot. Automaatsed puhastusprogrammid täiendavad 5-seeria mudeleid.
€579.00*
Details
NICR 825 Täisautomaatne
Kes ei tahaks nautida head cappuccinot seltskonnas? Lihtsalt lõõgastuge ja nautige ainulaadset piimavahtu. Meie 8-seeria masinatega saate ühe nupuvajutusega valmistada kahe tassitäie cappuccino ja latte macchiato. Maitsefunktsioonide abil saate oma lemmikkohvioadest veelgi rohkem välja võtta. Lihtne ja intuitiivne. Justkui väike barista töötaks masinas sinu eest. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 825.
€1,149.00*
Details
NICR 960 täisautomaatne masin
Kõik mugavused, mida võiksite soovida: Meie 9-seeriaga saate oma kööki kvaliteetsed täisautomaatsed kohvimasinad, mis ei jäta midagi soovida. Lisaks eriti suurele 5'' puuteekraanile ja uuenduslikule NIVONA juhtimiskontseptsioonile toovad NICR 970 ja NICR 960 teie kööki ka Aroma Pre-Select'i. NIVONA rakenduse abil saate NIVONA kohvisortide optimaalseid seadeid otse üle kanda. Loodud ja soovitatud meie barista poolt. Samuti saate igast kohvioast parima tulemuse välja võtta, kasutades kõiki aroomitehnoloogia funktsioone.
€1,499.00*
Details
NICR 799 Täisautomaatne
Nauding ühe nupuvajutusega - isegi cappuccino ja latte macchiato puhul. Seeria 7 abil saate oma kööki absoluutsed mugavusmasinad. OneTouch-funktsioon võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt valmistada cappuccino ja co. Live programmeerimine võimaldab teil ka oma lemmikretsepti otse täisautomaatsesse kohvimasinasse salvestada. Cappuccino connoisseur võimaldab teil kohandada ka piima ja kohvi järjestust cappuccinos. Nii et kõik on just nii, nagu teile meeldib. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 799.
€949.00*
Details

Avastage NIVONA tootevalik