Optimaalse cappuccino jaoks

Saage oma kohvist veelgi rohkem: 9-seeria kohvimasinaga saate kõik NIVONA maitsestamistehnoloogia funktsioonid ühes täisautomaatses kohvimasinas. Mugavus ühe nupuvajutusega.

Selge vaade tänu eriti suurele puuteekraanile

Kas puudutusega või vajutades pöörlevat lülitit: eriti lihtne juhtimine juhatab teid kiiresti teie lemmikkohvi juurde. Kõik teie maitse järgi.

Ainult piiratud aja jooksul: Avastage NICR 965 nüüd.

Meie piiratud erimudel erilise disainiga: NICR 965 on teie köögis täiesti valge. Pilkupüüdev igas mõttes. Kõigi 9-seeria tuttavate omadustega.

Optimaalse cappuccino jaoks: 9-seeria

NICR 930 täisautomaatne
Ajatusetust ei leia tänapäeval sageli - kuid siin on ka disain ja elegants: Meie NICR 930 toob teie kööki esteetilise välimusega 9-seeria olemuse. Rohkem naudingut ja rohkem mugavust: kohv, cappuccino, latte macchiato ühe nupuvajutusega - soovi korral isegi kahe tassi jaoks korraga. Lisaks Aroma Balance Systemi ja Cappuccino Connoisseur'i maitsete tehnoloogia. Ahvatlev elegantsi igal hetkel.
€1,349.00*
Details
NICR 960 täisautomaatne masin
Kõik mugavused, mida võiksite soovida: Meie 9-seeriaga saate oma kööki kvaliteetsed täisautomaatsed kohvimasinad, mis ei jäta midagi soovida. Lisaks eriti suurele 5'' puuteekraanile ja uuenduslikule NIVONA juhtimiskontseptsioonile toovad NICR 970 ja NICR 960 teie kööki ka Aroma Pre-Select'i. NIVONA rakenduse abil saate NIVONA kohvisortide optimaalseid seadeid otse üle kanda. Loodud ja soovitatud meie barista poolt. Samuti saate igast kohvioast parima tulemuse välja võtta, kasutades kõiki aroomitehnoloogia funktsioone.
€1,499.00*
Details
NICR 970 täisautomaatne masin
Kõik sees ja titaanist! NICR 970 ühendab endas kvaliteetse disaini ja ainulaadse tehnoloogia. Tänu eriti suurele 5'' puuteekraanile ja uuenduslikule NIVONA juhtimiskontseptsioonile. Sealhulgas Aroma Pre-Select sellel mudelil ja NICR 960 - nii saate NIVONA rakenduse kaudu otse üle kanda meie barista soovitatud seaded kõikidele NIVONA kohvidele. Aroomitehnoloogia funktsioonide abil saate juhtida ka valmistamisprotsessi või saada oma cappuccinost veelgi rohkem kasu.
€1,549.00*
Details

9-seeriatoote tipphetked

Lihtsalt põhimõtteliselt

Meie 9-seeria arendamisel oli kõik ühe asja taga: ühendada barista teadmised ja täisautomaatse masina mugavus - koos kõigi tehniliste võimalustega. Kõik ühe pilguga. Teie maitse järgi. Seadistage temperatuur, maitse, kangus ja kogus nii lihtsalt kui võimalik. 9-seeria masinat on ka eriti lihtne puhastada ja katlakivieemaldada.

Valgusegapilkupüüdja

Sarja 9 iseloomustab NIVONA tootesarjas eriline disain. Voolavad vormid esiküljel, eriti suured 5'' puuteekraanid ja kvaliteetne roteeruv juhtimine on visuaalsed tipptunnused. Lisaks pakuvad mudelid alates mudelist NICR 960 ülespoole teile Flying Picture Mode'i. Seadistage oma isiklik lemmikpilt lukustusekraanile. Neil mudelitel saate ka veepaaki valgustada - 8 erinevas värvitoonis.

Valmistatud eriliste hetkede jaoks

Kohv on midagi enamat kui lihtsalt jook. See on kutse koosolemisele. Erilisteks hetkedeks. Me arendame kõik NIVONA mudelid seda ideed silmas pidades. Täisautomaatse kohvimasinaga tähendab mugavus, et teil on rohkem aega oma külaliste, pere või lähedaste jaoks. Ilma asjatu vajutamiseta keetmiseks või puhastamiseks. Teie NIVONA valmistab kohvi vastavalt teie maitsele. Seeria 9 kombineerib seda kõigi maitsete tehnoloogia funktsioonidega, nagu Aroma Balance System või Cappuccino Connoisseur.

Eriti standardversioonis

Kõigil NIVONA täisautomaatsetel kohvimasinatel on järgmised funktsioonid - ja palju muud.

Eemaldatav pruulimisseade

Pruulimisseadme saate ühe kiire liigutusega eemaldada ja puhastada seda külma vee all. Seejärel lihtsalt kuivatage pruulimisseade üleöö köögirätiku peal - valmis. Puhtam ei saakski olla.

Reguleeritav lihvimisaste

Jahvatusaste mõjutab kohvi maitset. NIVONA võimaldab tänu regulaatorile kohandada jahvatusastet vastavalt kohviubadele. Kui kohvioad on üsna tumedad, seadke NIVONA jahvatusaste jämedamale. Kui kohvioad on heledama värvusega, siis peenemaks. Ettevaatust: reguleerige jahvatust ainult jahvatamise ajal!

Kaks tassi kohvi või espresso korraga

Kohv on rohkem kui lihtsalt jook - see on alati kutse vestluseks ja suhtlemiseks. Seepärast saab iga NIVONA valmistada korraga kaks tassi kohvi või espressot.

Reguleeritav kohvi kogus (umbes 20 ml - 240 ml)

Seadistage oma lemmikkohvi? NIVONA täisautomaatsete kohvimasinatega pole probleemi. Kohvi kogust saab reguleerida ka kõikide seeriate puhul. Alates väikseimast espressotassist kuni suure cappuccino feel-good tassini.

ECO-režiim/0-vatt režiim

Eriti energiasäästlik: ECO-režiim lülitub sisse, kui NIVONA ei ole kasutusel, ja vähendab termobloki temperatuuri. See tähendab, et täisautomaatne masin tarbib vähem energiat. Samuti saate seadistada NIVONA nii, et see lülitub teatud aja möödudes välja, nii et see ei tarbi enam üldse energiat.

15 bar pumbarõhk

Avaldame teile ühe saladuse: 15 baari pumbarõhk on maksimaalne rõhk. Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha. Kuid teil ei ole vaja kõrgeimat rõhku, teil on vaja vastavate kohviretseptide valmistamisel õiget rõhku. (Hea espresso valmib oluliselt väiksema rõhu juures kui 15 bar.) Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha.

Kvaliteetne karastatud terasest kooniline lihvimismasin

NIVONA täisautomaatsetele kohvimasinatele on iseloomulik nende komponentide eriti kõrge kvaliteet. Võtame näiteks kõrgekvaliteedilise koonilise terasjahvatuse. Karastatud teras tagab usaldusväärse jahvatuse iga tüüpi kohvioa puhul.

Automaatsed hooldusprogrammid katlakivi eemaldamiseks ja puhastamiseks

Meie eesmärk on teha kõik võimalikult lihtsaks. See hõlmab ka teie NIVONA kalibreerimist ja puhastamist. Automaatsed hooldusprogrammid juhivad teid mugavalt läbi protsesside. Ja võimalikult vähese vaevaga saate optimaalselt puhastatud NIVONA.

17 kohvi variatsiooni koos 9'seeria

Espresso

Kohv

Americano

Cappuccino

Caffè Latte

Latte Macchiato

Soe piim/piimavaht

Kuum vesi

"Minu kohvi" mälukohad

NICR 970 9
NICR 965 9
NICR 960 9
NICR 930 9

Maitske erinevust. Teie kohalikul edasimüüjal.

Kas sulle meeldib see suurusjärgu võrra väiksem?


Avastage meie täielik valik - just õige täisautomaatne kohvimasin igale maitsele. Kas otsite lihtsalt täisautomaatset masinat, mis valmistab kohvi? Pole probleemi. Või eelistate aeg-ajalt cappuccinot? Ka see on meil olemas. Vaadake ringi ja kasutage meie tootevõrdlust, et leida oma järgmine lemmik täisautomaatne kohvimasin.

NICR 560 täisautomaatne masin
Teie sisenemine NIVONA maailma - igal hommikul värskelt jahvatatud kohviga. Nüüd TFT-värvinäidikuga ja NIVONA töökontseptsiooniga. Lihtsalt iseenesestmõistetav. Salvestatud retsepte saab nüüd kohandada. Käsitsi kasutatavat SPUMATORE'i saab kasutada ka piimavahu valmistamiseks, kui soovite rohkem kui ainult kohvi ja espressot. Automaatsed puhastusprogrammid täiendavad 5-seeria mudeleid.
€579.00*
Details
NICR 695 Täisautomaatne
See on erilise keerdkäiguga: meie 6-seeria abil saate meie maitsetekoloogiat esimest korda kodus maitsta. Tänu Aroma Balance Systemile saate otse mõjutada pruulimisprotsessi. Mõlemal mudelil on ka käsitsi kasutatav EASY SPUMATORE pihusti. Ainulaadse piimavahu jaoks. Kiire ja lihtne puhastamine pöördnupu abil. NICR 695 on saadaval ka klassikalises titaanist disainis.
€729.00*
Details
NICR 799 Täisautomaatne
Nauding ühe nupuvajutusega - isegi cappuccino ja latte macchiato puhul. Seeria 7 abil saate oma kööki absoluutsed mugavusmasinad. OneTouch-funktsioon võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt valmistada cappuccino ja co. Live programmeerimine võimaldab teil ka oma lemmikretsepti otse täisautomaatsesse kohvimasinasse salvestada. Cappuccino connoisseur võimaldab teil kohandada ka piima ja kohvi järjestust cappuccinos. Nii et kõik on just nii, nagu teile meeldib. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 799.
€949.00*
Details
NICR 820 Täisautomaatne
Kui te mõtlete Itaaliast, siis mõtlete ainulaadse cappuccino peale. Me tahame tuua selle tunde ka teie koju. Ja NICR 820 abil saate seda tunnet oma lähedastega jagada ühe nupuvajutusega: Sest 8-seeria on värav onetouch dual cappuccino ja latte macchiato juurde. Piimasüsteemi on ka kiire ja lihtne puhastada. Kõik, mida vajate, et tuua puhkusetunne oma elutuppa.
€999.00*
Details

Avastage NIVONA tootevalik