Korduma kippuvad küsimused (KKK)


Kas teil on küsimus? Meil on vastus. Vaadake lihtsalt meie sageli esitatud küsimuste nimekirja siin. Võib-olla saame teid veelgi paremini aidata. Kui te ei leia siit vastust, mida otsite, aitab teid loomulikult ka meie keskne teenindus. Kui teil on küsimusi oma seadme kohta, leiate vastused ka oma seadme kasutusjuhendist. Neid saate alla laadida siit. Samuti leiate terve rea õpetusi ja teenindusvideosid meie YouTube'i kanalilt. Alates esmakordsest kasutuselevõtust kuni katlakivieemaldamiseni saate oma NIVONA kõiki võimalusi samm-sammult vaadata. Meie YouTube'i kanalile saate juurdepääsu siin.

Kohv tuleb minu NIVONA pihustist välja ainult tilkudes, nii et kohvi valmistamine võtab kaua aega. Mis võib olla selle põhjuseks?

Tõenäoliselt on kohv liiga peeneks jahvatatud. Palun reguleerige jahvatust jämedamale (märkus: palun reguleerige jahvatust ainult siis, kui veski töötab!). Kui valmistate kohvi pulbrikausi abil, veenduge, et te ei kasuta liiga peeneks jahvatatud kohvipulbrit.

Kui ma kasutan oma NIVONA SPUMATORE'i, ei ole piim enam vahustatud, vaid ainult soe. Mida ma saan teha, et seda parandada?

Palun puhastage SPUMATORE vahutamisaparaat põhjalikult (lahtivõetuna), järgides kasutusjuhendis toodud vastavaid juhiseid. Vajaduse korral on oluline eemaldada kinni jäänud piimajäägid - eriti SPUMATORE'i ülemises imemisventiiliosas. Palun tagage regulaarne puhastamine ja kasutage külma vett (et vältida piimavalkudest tingitud kleepumist).

Millisest materjalist on NIVONA masinate kohviveski valmistatud?


Lihvija on valmistatud karastatud terasest ja on kvaliteetne kooniline lihvija.

Kas on normaalne, et pärast iga tassi kohvi joomist voolab veidi vett tilgakaussi ja tilgakaussi jääb vesi?

Jah, see on normaalne. Pärast iga kohvi ekstraheerimise järel juhitakse kohvipaksu jääkvesi ja kohvi valmistamisel tekkinud liigne rõhk läbi seadme sisemuse tilgakaussi vee näol.

Kas täisautomaatne espressomasin vajab puhastamist ja katlakivieemaldamist?

Jah, sest ainult hästi puhastatud ja kaltsiumivaba espressomasin tagab maksimaalse kohvikulu. Palun järgige oma täisautomaatse masina ekraanil olevaid juhiseid ja teie masina kasutusjuhendit.

Milline katlakivieemaldaja sobib täisautomaatide katlakivieemaldamiseks?

Palun kasutage Premium vedelikukalkaator või kaubanduslikult saadaolevaid, eelistatavalt vedelaid katlakivieemaldajaid, eriti täisautomaatsete kohvimasinate jaoks. Palun ärge kunagi kasutage lubjakivide eemaldamiseks sidrunhapet, äädikat või isegi sipelghapet, sest see hävitab seadme sees olevad tihendusrõngad.

Kuidas ma saan määrata kohvi tugevust?

Esiteks saate loomulikult valida ühe nupuvajutusega maheda, normaalse kangusega või tugeva kohvi vahel (siinkohal reguleeritakse jahvatatud kohvi kogust, mis on vahemikus 7-11 g kohvi tassi kohta). Jahvatus tuleks seadistada keskmisesse vahemikku. Seejärel peaksite proovima espressot või kohvi. Kui espresso on teie jaoks liiga tugev või liiga nõrk, tuleks vastavalt muuta jahvatust (nt kui see on liiga tugev = seadistada normaalne või mahe või kui see on liiga nõrk = valida rohkem jahvatatud kohvi, st normaalne või tugev). Kui olete selle seadistuse teinud, saate jahvatust peenhäälestada (märkus: palun reguleerige jahvatust ainult siis, kui veski töötab). Intensiivsema maitse saavutamiseks, nt espresso jaoks, peaksite nüüd aeglaselt jahvatust vähendama, mahedama kohvi jaoks tuleks see seada jämedamaks - kuni olete saavutanud oma maitsele optimaalse tulemuse.

Kas ma võin oma NIVONA täisautomaatse kohvimasina veepaaki täita ka mineraalveega, et vältida katlakivi tekkimist?

Ei, me ei soovita seda, sest mineraalvesi sisaldab ka mineraale, kaltsiumi ja magneesiumi, mis võivad põhjustada lubjakivi tekkimist. Selle asemel soovitame selget kraanivett, korrapärast katlakivieemaldamist ja vajadusel kasutamist CLARIS magevee filtriga.


Vaatamata sellele, et ma olen just tühjendanud tilkumis- ja filtrikaussi, näitab minu täisautomaatne masin endiselt "Tühjad kandikud". Mis on selle põhjus?

Tilgakausi tagumises otsas on 2 metallkontakti - nende vaheline ruum peab olema puhas ja kuiv. Veenduge ka, et seadme korpuses olevad vastused oleksid kuivad ja puhtad ning jäägideta.