Hooldus, katlakivi eemaldamine ja puhastamine

Meie kahes uues 5. seeria mudelis töötavad nüüd automaatsed puhastusprogrammid. Lisaks sellele on katlakivieemaldamine eriti kiire algtaseme hinnaklassis.

Uus 5. seeria: nüüd TFT-ekraaniga

NICR 550 ja NICR 560 muudavad teie elu lihtsamaks. Kohvi ja espresso ühe nupuvajutusega. Tänu tuttavlikule intuitiivsele NIVONA juhtimiskontseptsioonile. Isegi kahe tassi jaoks korraga.

Kui on vaja piimavahtu

5-seeria käsitsi juhitav SPUMATORE on valmis piimavahuks. Lihtsa käsitsemise korral on võimalik ka cappuccino.

Suurepärane teenindus juba varakult: 5.seeria

NICR 550 täisautomaatne masin
Tee oma hommik lihtsamaks - ja ka kogu ülejäänud päev: Meie 5-seeria mudelitega saate imeliselt aromaatset ja värskelt jahvatatud kohvi. Nüüd uue ekraani ja uute juhtimisseadistega. Mugavaks kohvikulu nautimiseks nii, nagu teile meeldib. Saate valmistada ka kaks tassi kohvi või espressot korraga. Meie pisikesed on rohkem kui soodne võimalus. Nad on värav kohvi mitmekesisusse.
€579.00*
Details
NICR 560 täisautomaatne masin
Teie sisenemine NIVONA maailma - igal hommikul värskelt jahvatatud kohviga. Nüüd TFT-värvinäidikuga ja NIVONA töökontseptsiooniga. Lihtsalt iseenesestmõistetav. Salvestatud retsepte saab nüüd kohandada. Käsitsi kasutatavat SPUMATORE'i saab kasutada ka piimavahu valmistamiseks, kui soovite rohkem kui ainult kohvi ja espressot. Automaatsed puhastusprogrammid täiendavad 5-seeria mudeleid.
€579.00*
Details

5-seeriatoote tipphetked

Intuitiivne ja lihtne

5-seeria uued mudelid on nüüd TFT-ekraaniga. Nii et teil on kohvi valmistamisel alati selge ülevaade. Nii saate NIVONA täisautomaatset kohvimasinat kiiresti juhtida, katlakivieemaldada ja puhastada. Katlakivieemaldamine üldiselt: oleme suutnud protsessi veel kord optimeerida, nii et uus 5. seeria on oluliselt kiirem kui eelkäijate mudelid. Kõik intuitiivse NIVONA kasutuskontseptsiooni raames.

Kohv nii, nagu sa seda armastad

Täisautomaatsed kohvimasinad pakuvad laia valikut seadistusi. Igale kohvijoojale meeldib see erinevalt. Seepärast saab NIVONA täisautomaatsete kohvimasinate retsepte kohandada. Kahe 5-seeria mudeliga saate kohandada espressot, kohvi, piimavahtu ja kuuma vett. Kohvi kogust ja temperatuuri saab hõlpsasti reguleerida. Nii saate oma lemmiktassi ääreni täita.

Sõprade vahelise cappuccino jaoks

Tänapäeval ei saa ilma cappuccinota hakkama. Cappuccino on endiselt kõige populaarsem viis piimaga kohvi nautimiseks. Mõnikord meeldib külalistele seda nautida. Sellepärast on kahel 5. seeria mudelil manuaalne EASY SPUMATORE. See võimaldab saada piimavahtu cappuccino jaoks - ja kõigi teiste piimavahuga kohviretseptide jaoks. Pikkade pärastlõunate meelelahutuslikeks vestlusteks sõprade vahel.

Mida kõik NIVONA täisautomaatsed kohvimasinad suudavad teha

Eriti standardversioonis

Eemaldatav pruulimisseade

Pruulimisseadme saate ühe kiire liigutusega eemaldada ja puhastada seda külma vee all. Seejärel lihtsalt kuivatage pruulimisseade üleöö köögirätiku peal - valmis. Puhtam ei saakski olla.

Reguleeritav lihvimisaste

Jahvatusaste mõjutab kohvi maitset. NIVONA võimaldab tänu regulaatorile kohandada jahvatusastet vastavalt kohviubadele. Kui kohvioad on üsna tumedad, seadke NIVONA jahvatusaste jämedamale. Kui kohvioad on heledama värvusega, siis peenemaks. Ettevaatust: reguleerige jahvatust ainult jahvatamise ajal!

Kaks tassi kohvi või espresso korraga

Kohv on rohkem kui lihtsalt jook - see on alati kutse vestluseks ja suhtlemiseks. Seepärast saab iga NIVONA valmistada korraga kaks tassi kohvi või espressot.

Reguleeritav kohvi kogus (umbes 20 ml - 240 ml)

Seadistage oma lemmikkohvi? NIVONA täisautomaatsete kohvimasinatega pole probleemi. Kohvi kogust saab reguleerida ka kõikide seeriate puhul. Alates väikseimast espressotassist kuni suure cappuccino feel-good tassini.

ECO-režiim/0-vatt režiim

Eriti energiasäästlik: ECO-režiim lülitub sisse, kui NIVONA ei ole kasutusel, ja vähendab termobloki temperatuuri. See tähendab, et täisautomaatne masin tarbib vähem energiat. Samuti saate seadistada NIVONA nii, et see lülitub teatud aja möödudes välja, nii et see ei tarbi enam üldse energiat.

15 bar pumbarõhk

Avaldame teile ühe saladuse: 15 baari pumbarõhk on maksimaalne rõhk. Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha. Kuid teil ei ole vaja kõrgeimat rõhku, teil on vaja vastavate kohviretseptide valmistamisel õiget rõhku. (Hea espresso valmib oluliselt väiksema rõhu juures kui 15 bar.) Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha.

Kvaliteetne karastatud terasest kooniline lihvimismasin

NIVONA täisautomaatsetele kohvimasinatele on iseloomulik nende komponentide eriti kõrge kvaliteet. Võtame näiteks kõrgekvaliteedilise koonilise terasjahvatuse. Karastatud teras tagab usaldusväärse jahvatuse iga tüüpi kohvioa puhul.

Automaatsed hooldusprogrammid katlakivi eemaldamiseks ja puhastamiseks

Meie eesmärk on teha kõik võimalikult lihtsaks. See hõlmab ka teie NIVONA kalibreerimist ja puhastamist. Automaatsed hooldusprogrammid juhivad teid mugavalt läbi protsesside. Ja võimalikult vähese vaevaga saate optimaalselt puhastatud NIVONA.

4 kohvi variatsiooni koos 5'seeria

Espresso

Väike, must ja tugev - vajadusel ka kahe tassi jaoks korraga

Kohv

Klassikaline - ja muidugi saab teha kahte tassi korraga

Piimavaht

Kui soovite cappuccino - tänu käsitsi juhitavale SPUMATORE'ile

Kuum vesi

Ideaalne teejoojatele ja hõlpsasti saadav kõikide sortide jaoks

Maitske erinevust. Teie kohalikul edasimüüjal.

Teie lemmikkohvile täiesti uus külg


Kohv on midagi enamat kui lihtsalt jook. See toob inimesed kokku. Meelelahutuslikuks hommikusöögiks, pikkadeks õhtuteks, lõõgastavateks pärastlõunadeks. Lihtsalt sellepärast, et me vajame teisi inimesi. Ja mis võiks olla parem kui kohv? NIVONA täisautomaatsed kohvimasinad toovad barista-stiilis naudingu usaldusväärselt teie nelja seina. Olgu see teie esimene kodu või ridaelamu: NIVONA täisautomaatsed kohvimasinad loovad kõigis neis kohtades erilisi kohvihetki. Nauding kohtub kvaliteediga ja kirega. Ja meie valikus on ka teile sobiv mudel. Me lubame.

NICR 695 Täisautomaatne
See on erilise keerdkäiguga: meie 6-seeria abil saate meie maitsetekoloogiat esimest korda kodus maitsta. Tänu Aroma Balance Systemile saate otse mõjutada pruulimisprotsessi. Mõlemal mudelil on ka käsitsi kasutatav EASY SPUMATORE pihusti. Ainulaadse piimavahu jaoks. Kiire ja lihtne puhastamine pöördnupu abil. NICR 695 on saadaval ka klassikalises titaanist disainis.
€729.00*
Details
NICR 796 Täisautomaatne
Must valge peal: Meie NICR 796 ühendab endas selge disaini ja on seega pilkupüüdev igas köögis. Nagu kõik 7-seeria mudelid, valmistab ka see ühe nupuvajutusega cappuccino ja latte macchiato. Erilisteks naudingu hetkedeks. Ja et neid hetki oleks palju, on piimasüsteemi puhastamine mugav ja lihtne. Tooge Itaalia naudingut oma koju.
€899.00*
Details
NICR 825 Täisautomaatne
Kes ei tahaks nautida head cappuccinot seltskonnas? Lihtsalt lõõgastuge ja nautige ainulaadset piimavahtu. Meie 8-seeria masinatega saate ühe nupuvajutusega valmistada kahe tassitäie cappuccino ja latte macchiato. Maitsefunktsioonide abil saate oma lemmikkohvioadest veelgi rohkem välja võtta. Lihtne ja intuitiivne. Justkui väike barista töötaks masinas sinu eest. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 825.
€1,149.00*
Details
NICR 960 täisautomaatne masin
Kõik mugavused, mida võiksite soovida: Meie 9-seeriaga saate oma kööki kvaliteetsed täisautomaatsed kohvimasinad, mis ei jäta midagi soovida. Lisaks eriti suurele 5'' puuteekraanile ja uuenduslikule NIVONA juhtimiskontseptsioonile toovad NICR 970 ja NICR 960 teie kööki ka Aroma Pre-Select'i. NIVONA rakenduse abil saate NIVONA kohvisortide optimaalseid seadeid otse üle kanda. Loodud ja soovitatud meie barista poolt. Samuti saate igast kohvioast parima tulemuse välja võtta, kasutades kõiki aroomitehnoloogia funktsioone.
€1,499.00*
Details

Avastage NIVONA tootevalik