Cappuccino ja latte macchiato nupuvajutusega

Meie 7-seeria on sisenemine kõige lihtsama toimimisega latte-retseptide maailma. Tänu OneTouch SPUMATORE'ile.

Teie lemmikkohv. Lihtsalt salvestage see.

Sobib iga tassi ja iga retsepti jaoks: Kasutage oma lemmikkohvi salvestamiseks live-programmeerimist ja "Minu kohvi" retsepte.

Kõik piimavahule

Mõeldud cappuccino ja muude latte retseptide jaoks - mitte ainult töö, vaid ka hoolduse osas. Piimasüsteemi saab kiiresti ja lihtsalt nupuvajutusega puhastada.

Cappuccino nii maitsev, et tahaks seda pigistada: 7-seeria


NICR 790 täisautomaatne
Cappuccino nii maitsev, et tahaks seda pigistada Portafiltri kvaliteet ühe nupuvajutusega. See on meie lubadus. Sest meie 7-seeria toob teile selle naudingu nii mugavalt kui võimalik - ka tassi cappuccino või latte macchiato jaoks. Cappuccino ühe nupuvajutusega. Lihtne, kiire ja nüüd uue disainiga. Sest meie 7-seeria saab neli uut mudelit. Kvaliteetne materjal kohtub esteetikaga. Lattede ja latte macchiatode armastajatele. Lisaks Aroma Balance süsteemile töötab Cappuccino Connoisseur nüüd ka nendes täisautomaatides. Cappuccino jaoks nagu baristalt.
€849.00*
Details
NICR 795 Täisautomaatne
Portafiltri kvaliteet ühe nupuvajutusega. See on meie lubadus. Sest meie 7-seeria toob teile selle naudingu nii mugavalt kui võimalik - isegi tassi cappuccino või latte macchiato puhul. Tänu OneTouch-võimalusele. See tähendab: ühenda piim, vajuta nuppu, naudi oma cappuccinot. Piimasüsteemi lihtsa puhastamisega. Ja meie NICR 795 kvaliteetses titaanist disainis.
€899.00*
Details
NICR 796 Täisautomaatne
Must valge peal: Meie NICR 796 ühendab endas selge disaini ja on seega pilkupüüdev igas köögis. Nagu kõik 7-seeria mudelid, valmistab ka see ühe nupuvajutusega cappuccino ja latte macchiato. Erilisteks naudingu hetkedeks. Ja et neid hetki oleks palju, on piimasüsteemi puhastamine mugav ja lihtne. Tooge Itaalia naudingut oma koju.
€899.00*
Details
NICR 799 Täisautomaatne
Nauding ühe nupuvajutusega - isegi cappuccino ja latte macchiato puhul. Seeria 7 abil saate oma kööki absoluutsed mugavusmasinad. OneTouch-funktsioon võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt valmistada cappuccino ja co. Live programmeerimine võimaldab teil ka oma lemmikretsepti otse täisautomaatsesse kohvimasinasse salvestada. Cappuccino connoisseur võimaldab teil kohandada ka piima ja kohvi järjestust cappuccinos. Nii et kõik on just nii, nagu teile meeldib. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 799.
€949.00*
Details

Toote tipphetked 7'seeria


Cappuccino nii maitsev, et tahaks seda pigistada

Portafiltri kvaliteet ühe nupuvajutusega. See on meie lubadus. Sest meie 7-seeria toob teile selle naudingu nii mugavalt kui võimalik - ka tassi cappuccino või latte macchiato jaoks.

Lihtsalt salvestage omalemmikkohvi live

Alates meie 7-seeriast on teil võimalus kasutada otseülekandeid. Seadistage oma NIVONA retseptid otse kohvi keetmisel - kohandatud otse teie vajadustele ja tassile. Täisautomaat salvestab seejärel teie lemmikkohvi retsepti uue standardretseptina.

Mugav puhastamine ühe nupuvajutusega

Piimasüsteem peab olema alati puhas, et nautida cappuccinot. NIVONA algusest peale on meie eesmärk olnud muuta puhastamine nii põhjalikuks kui vajalik ja lihtsaks kui võimalik. Isegi ilma kasutusjuhendita juhendab teie NIVONA teid puhastusprotsessi läbi ja näitab ekraanil selgelt, mida teha. Lihtsalt põhimõtteliselt.

Eriti standardversioonis.

Kõigil NIVONA täisautomaatsetel kohvimasinatel on järgmised funktsioonid - ja palju muud.

Eemaldatav pruulimisseade

Pruulimisseadme saate ühe kiire liigutusega eemaldada ja puhastada seda külma vee all. Seejärel lihtsalt kuivatage pruulimisseade üleöö köögirätiku peal - valmis. Puhtam ei saakski olla.

Reguleeritav lihvimisaste

Jahvatusaste mõjutab kohvi maitset. NIVONA võimaldab tänu regulaatorile kohandada jahvatusastet vastavalt kohviubadele. Kui kohvioad on üsna tumedad, seadke NIVONA jahvatusaste jämedamale. Kui kohvioad on heledama värvusega, siis peenemaks. Ettevaatust: reguleerige jahvatust ainult jahvatamise ajal!

Kaks tassi kohvi või espresso korraga

Kohv on rohkem kui lihtsalt jook - see on alati kutse vestluseks ja suhtlemiseks. Seepärast saab iga NIVONA valmistada korraga kaks tassi kohvi või espressot.

Reguleeritav kohvi kogus (umbes 20 ml - 240 ml)

Seadistage oma lemmikkohvi? NIVONA täisautomaatsete kohvimasinatega pole probleemi. Kohvi kogust saab reguleerida ka kõikide seeriate puhul. Alates väikseimast espressotassist kuni suure cappuccino feel-good tassini.

ECO-režiim/0-vatt režiim

Eriti energiasäästlik: ECO-režiim lülitub sisse, kui NIVONA ei ole kasutusel, ja vähendab termobloki temperatuuri. See tähendab, et täisautomaatne masin tarbib vähem energiat. Samuti saate seadistada NIVONA nii, et see lülitub teatud aja möödudes välja, nii et see ei tarbi enam üldse energiat.

15 bar pumbarõhk

Avaldame teile ühe saladuse: 15 baari pumbarõhk on maksimaalne rõhk. Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha. Kuid teil ei ole vaja kõrgeimat rõhku, teil on vaja vastavate kohviretseptide valmistamisel õiget rõhku. (Hea espresso valmib oluliselt väiksema rõhu juures kui 15 bar.) Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha.

Kvaliteetne karastatud terasest kooniline lihvimismasin

NIVONA täisautomaatsetele kohvimasinatele on iseloomulik nende komponentide eriti kõrge kvaliteet. Võtame näiteks kõrgekvaliteedilise koonilise terasjahvatuse. Karastatud teras tagab usaldusväärse jahvatuse igat tüüpi kohvioobide puhul.

Automaatsed hooldusprogrammid katlakivi eemaldamiseks ja puhastamiseks

Meie eesmärk on teha kõik võimalikult lihtsaks. See hõlmab ka teie NIVONA kalibreerimist ja puhastamist. Automaatsed hooldusprogrammid juhivad teid mugavalt läbi protsesside. Ja võimalikult vähese vaevaga saate optimaalselt puhastatud NIVONA.

9 kohvi varianti koos 7'seeria

Espresso


Kohv

Americano

Cappuccino

Latte Macchiato

Soe piim/piimavaht

Kuum vesi

"Minu kohvi" mälukohad

NICR 790 5
NICR 795 5
NICR 796 5
NICR 799 5

Maitske erinevust. Teie kohalikul edasimüüjal.

Avasta rohkem mudeleid

NICR 560 täisautomaatne masin
Teie sisenemine NIVONA maailma - igal hommikul värskelt jahvatatud kohviga. Nüüd TFT-värvinäidikuga ja NIVONA töökontseptsiooniga. Lihtsalt iseenesestmõistetav. Salvestatud retsepte saab nüüd kohandada. Käsitsi kasutatavat SPUMATORE'i saab kasutada ka piimavahu valmistamiseks, kui soovite rohkem kui ainult kohvi ja espressot. Automaatsed puhastusprogrammid täiendavad 5-seeria mudeleid.
€579.00*
Details
NICR 695 Täisautomaatne
See on erilise keerdkäiguga: meie 6-seeria abil saate meie maitsetekoloogiat esimest korda kodus maitsta. Tänu Aroma Balance Systemile saate otse mõjutada pruulimisprotsessi. Mõlemal mudelil on ka käsitsi kasutatav EASY SPUMATORE pihusti. Ainulaadse piimavahu jaoks. Kiire ja lihtne puhastamine pöördnupu abil. NICR 695 on saadaval ka klassikalises titaanist disainis.
€729.00*
Details
NICR 820 Täisautomaatne
Kui te mõtlete Itaaliast, siis mõtlete ainulaadse cappuccino peale. Me tahame tuua selle tunde ka teie koju. Ja NICR 820 abil saate seda tunnet oma lähedastega jagada ühe nupuvajutusega: Sest 8-seeria on värav onetouch dual cappuccino ja latte macchiato juurde. Piimasüsteemi on ka kiire ja lihtne puhastada. Kõik, mida vajate, et tuua puhkusetunne oma elutuppa.
€999.00*
Details
NICR 970 täisautomaatne masin
Kõik sees ja titaanist! NICR 970 ühendab endas kvaliteetse disaini ja ainulaadse tehnoloogia. Tänu eriti suurele 5'' puuteekraanile ja uuenduslikule NIVONA juhtimiskontseptsioonile. Sealhulgas Aroma Pre-Select sellel mudelil ja NICR 960 - nii saate NIVONA rakenduse kaudu otse üle kanda meie barista soovitatud seaded kõikidele NIVONA kohvidele. Aroomitehnoloogia funktsioonide abil saate juhtida ka valmistamisprotsessi või saada oma cappuccinost veelgi rohkem kasu.
€1,549.00*
Details

Avastage NIVONA tootevalik