Inspireeritud baristast. Valmistatud teie hetkeks.

Avastage meie klassika - regulaarselt moderniseeritud, kuid alati ühe meie kõige populaarsema sarja olemusega. Seeria 8 on iseloomulik oma lihtsa toimimise ja disaini poolest. Näiteks roostevabast terasest NICR 825.

Sari cappuccino armastajatele

8-seeria on mõeldud kõigile, kes armastavad cappuccinot. Sakslaste lemmiklatte'i retsept on saadaval mitte ainult nupuvajutusega, vaid ka kahe tassi jaoks korraga. Nautimiseks koos oma lähedastega.

Kümme korda rohkem ruumi oma lemmikukohvi jaoks

Funktsiooniga "Minu kohv" saate nendele mudelitele salvestada kuni kümme oma retsepti. Nii on lihtne programmeerida espresso macchiato või muid trendikaid retsepte - või salvestada oma lemmikkohvi soovitud seadetega.

Lihtsalt kahekordne cappuccino: 8'seeria

NICR 820 Täisautomaatne
Kui te mõtlete Itaaliast, siis mõtlete ainulaadse cappuccino peale. Me tahame tuua selle tunde ka teie koju. Ja NICR 820 abil saate seda tunnet oma lähedastega jagada ühe nupuvajutusega: Sest 8-seeria on värav onetouch dual cappuccino ja latte macchiato juurde. Piimasüsteemi on ka kiire ja lihtne puhastada. Kõik, mida vajate, et tuua puhkusetunne oma elutuppa.
€999.00*
Details
NICR 823 Täisautomaatne
Ümberringi titaanist - kõigi 8-seeria tuttavate omadustega. Ja eriline sooduspakkumine! NICR 823-ga tähistab NIVONA miljonimat NIVONA täisautomaati. Kõikidest külgedest unikaalse disainiga titaanist masin. Ja suurema garantiiga: lisaks juba antud kaheaastasele garantiile pakume veel kolmeaastast garantiid pärast ostu Saksamaa volitatud NIVONA edasimüüjalt ja sellele järgnevat veebipõhist registreerimist. Kas olete ostnud NICR 823? Siis registreerige kohe siin, et saada rohkem garantiid. Tähelepanu! Kampaania kestab ainult kuni 31.12.2023.a.
€1,111.00*
Details
NICR 825 Täisautomaatne
Kes ei tahaks nautida head cappuccinot seltskonnas? Lihtsalt lõõgastuge ja nautige ainulaadset piimavahtu. Meie 8-seeria masinatega saate ühe nupuvajutusega valmistada kahe tassitäie cappuccino ja latte macchiato. Maitsefunktsioonide abil saate oma lemmikkohvioadest veelgi rohkem välja võtta. Lihtne ja intuitiivne. Justkui väike barista töötaks masinas sinu eest. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 825.
€1,149.00*
Details

Toote tipphetked 8'seeria

Kaks cappuccinot ühe nupuvajutusega

Sest kohv on rohkem kui lihtsalt jook: see on alati kutse vestlusele, koosviibimisele. Alates 8-seeria mudelist saate cappuccino ja latte macchiato ühe nupuvajutusega. Lihtne ja mugav. Ja tänu SPUMATORE DUOplus'ile eriti kreemjas kvaliteedis. Muide: loomulikult võite kasutada ka lehmapiima alternatiive, näiteks kaerapiima. Lihtsalt veenduge, et tegemist on vastava barista väljaandega.

Just nii nagu sulle meeldib

Cappuccino Connoisseur'i puhul on teil valikuvõimalus: piim kõigepealt? Või kohv tassis esimesena cappuccino jaoks? Itaalia barista võtab loomulikult kohvi esimesena, et piim saaks kohvi valamisel kohvi ümber mähkuda. Kuid selle meie maitsmistehnoloogia funktsiooniga saate seda kohandada vastavalt oma maitsele.

Lihtsalt põhimõtteliselt

Piimasüsteem peab olema alati puhas, et nautida cappuccinot. NIVONA algusest peale on meie nõue olnud: puhastamine peab olema nii põhjalik kui vajalik ja võimalikult lihtne. Isegi ilma kasutusjuhendita juhendab teie NIVONA teid puhastamisprotsessi ja näitab ekraanil, mida teha. Lihtsalt põhimõtteliselt.

Eriti standardversioonis.

Kõigil NIVONA täisautomaatsetel kohvimasinatel on järgmised funktsioonid - ja palju muud.

Reguleeritav kohvi kogus (umbes 20 ml - 240 ml)

Seadistage oma lemmikkohvi? NIVONA täisautomaatsete kohvimasinatega pole probleemi. Kohvi kogust saab reguleerida ka kõikide seeriate puhul. Alates väikseimast espressotassist kuni suure cappuccino feel-good tassini.

Eemaldatav pruulimisseade

Pruulimisseadme saate ühe kiire liigutusega eemaldada ja puhastada seda külma vee all. Seejärel lihtsalt kuivatage pruulimisseade üleöö köögirätiku peal - valmis. Puhtam ei saakski olla.

ECO-režiim/0-vatt režiim

Eriti energiasäästlik: ECO-režiim lülitub sisse, kui NIVONA ei ole kasutusel, ja vähendab termobloki temperatuuri. See tähendab, et täisautomaatne masin tarbib vähem energiat. Samuti saate seadistada NIVONA nii, et see lülitub teatud aja möödudes välja, nii et see ei tarbi enam üldse energiat.

Automaatsed hooldusprogrammid katlakivi eemaldamiseks ja puhastamiseks

Meie eesmärk on teha kõik võimalikult lihtsaks. See hõlmab ka teie NIVONA kalibreerimist ja puhastamist. Automaatsed hooldusprogrammid juhivad teid mugavalt läbi protsesside. Ja võimalikult vähese vaevaga saate optimaalselt puhastatud NIVONA.

Reguleeritav lihvimisaste

Jahvatusaste mõjutab kohvi maitset. NIVONA võimaldab tänu regulaatorile kohandada jahvatusastet vastavalt kohviubadele. Kui kohvioad on üsna tumedad, seadke NIVONA jahvatusaste jämedamale. Kui kohvioad on heledama värvusega, siis peenemaks. Ettevaatust: reguleerige jahvatust ainult jahvatamise ajal!

Kvaliteetne karastatud terasest kooniline lihvimismasin

NIVONA täisautomaatsetele kohvimasinatele on iseloomulik nende komponentide eriti kõrge kvaliteet. Võtame näiteks kõrgekvaliteedilise koonilise terasjahvatuse. Karastatud teras tagab usaldusväärse jahvatuse igat tüüpi kohvioobide puhul.

15 bar pumbarõhk

Avaldame teile ühe saladuse: 15 baari pumbarõhk on maksimaalne rõhk. Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha. Kuid teil ei ole vaja kõrgeimat rõhku, teil on vaja vastavate kohviretseptide valmistamisel õiget rõhku. (Hea espresso valmib oluliselt väiksema rõhu juures kui 15 bar.) Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha.

Kaks tassi kohvi või espresso korraga

Kohv on rohkem kui lihtsalt jook - see on alati kutse vestluseks ja suhtlemiseks. Seepärast saab iga NIVONA valmistada korraga kaks tassi kohvi või espressot.

12 kohvi variatsiooni koos 8'seeria

Espresso

Kohv

Americano

Cappuccino

Latte Macchiato

Soe piim/piimavaht

Kuum vesi

"Minu kohvi" mälukohad

NICR 825 10
NICR 820 10

Maitske erinevust. Teie kohalikul edasimüüjal.

Mida meie kliendid ütlevad

"Tõeliselt tipptasemel seade ja klienditeenindus on veelgi parem. Absoluutselt sõbralik, ülikiire töötlemine ja väga vastutulelik. Oleme nii rahul, et tahaksime anda veel rohkem tärne. Absoluutselt top!"

Katharina Google'i kaudu

Mida meie kliendid ütlevad

"Kui mu Nivönchen täna lõuna ajal koju tagasi tuli, olin temaga kohe dialoogis ja ta ütles mulle, et teda on Frangi spetsialistide meeskond armastuse ja hoolega uurinud ja seejärel täiesti valutult, õrnalt ja hoolikalt minu vanaks Nivöncheniks kokku pandud. "

Andreas posti teel

Mida meie kliendid ütlevad

"Üks telefonikõne NIVONA-le ja juba järgmisel päeval toodi meile uus veepaak. Milline sõbralik, lihtne, kiire ja täiuslik teenindus. Suur tänu NIVONA-le!"

Frank Facebooki kaudu

Rohkem kohvi nautimist?


Avastage meie täielik valik - täpselt õige täisautomaatne kohvimasin igale maitsele. Kas otsite just täisautomaatset masinat, mis valmistab kohvi? Pole probleemi. Või eelistate aeg-ajalt cappuccinot? Ka see on meil olemas. Vaadake ringi ja kasutage meie tootevõrdlust, et leida oma järgmine lemmik täisautomaatne kohvimasin.

NICR 560 täisautomaatne masin
Teie sisenemine NIVONA maailma - igal hommikul värskelt jahvatatud kohviga. Nüüd TFT-värvinäidikuga ja NIVONA töökontseptsiooniga. Lihtsalt iseenesestmõistetav. Salvestatud retsepte saab nüüd kohandada. Käsitsi kasutatavat SPUMATORE'i saab kasutada ka piimavahu valmistamiseks, kui soovite rohkem kui ainult kohvi ja espressot. Automaatsed puhastusprogrammid täiendavad 5-seeria mudeleid.
€579.00*
Details
NICR 799 Täisautomaatne
Nauding ühe nupuvajutusega - isegi cappuccino ja latte macchiato puhul. Seeria 7 abil saate oma kööki absoluutsed mugavusmasinad. OneTouch-funktsioon võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt valmistada cappuccino ja co. Live programmeerimine võimaldab teil ka oma lemmikretsepti otse täisautomaatsesse kohvimasinasse salvestada. Cappuccino connoisseur võimaldab teil kohandada ka piima ja kohvi järjestust cappuccinos. Nii et kõik on just nii, nagu teile meeldib. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 799.
€949.00*
Details
NICR 930 täisautomaatne
Ajatusetust ei leia tänapäeval sageli - kuid siin on ka disain ja elegants: Meie NICR 930 toob teie kööki esteetilise välimusega 9-seeria olemuse. Rohkem naudingut ja rohkem mugavust: kohv, cappuccino, latte macchiato ühe nupuvajutusega - soovi korral isegi kahe tassi jaoks korraga. Lisaks Aroma Balance Systemi ja Cappuccino Connoisseur'i maitsete tehnoloogia. Ahvatlev elegantsi igal hetkel.
€1,349.00*
Details
NICR 970 täisautomaatne masin
Kõik sees ja titaanist! NICR 970 ühendab endas kvaliteetse disaini ja ainulaadse tehnoloogia. Tänu eriti suurele 5'' puuteekraanile ja uuenduslikule NIVONA juhtimiskontseptsioonile. Sealhulgas Aroma Pre-Select sellel mudelil ja NICR 960 - nii saate NIVONA rakenduse kaudu otse üle kanda meie barista soovitatud seaded kõikidele NIVONA kohvidele. Aroomitehnoloogia funktsioonide abil saate juhtida ka valmistamisprotsessi või saada oma cappuccinost veelgi rohkem kasu.
€1,549.00*
Details

Avastage NIVONA tootevalik