Kõigile, kes hoolivad heast kohvist


Süsteem, kus kõik võidavad. Kasutaja saab kasu kõrgetasemelisest asjatundlikkusest ja otsesest teenindusest. Jaemüüjad naudivad eksklusiivset ja turvalist positsiooni ning saavad meilt parimat võimalikku nõu. Ja ka meie naudime seda konstellatsiooni, sest teame, et meie täisautomaatsed kohvimasinad on õigetes kätes - nii jaemüüjate kui ka koduste entusiastide juures.

Kõrgeim kvaliteet kõigis aspektides

Suhted elavad järjepidevusest. Meie jaoks hõlmab see ka ja eelkõige järjepidevat kvaliteeti. Meie jaoks on NIVONA alati keskendunud kliendi absoluutsele rahulolule ja maksimaalsele kvaliteedile. See kajastub meie selges pühendumuses spetsialiseeritud kaubandusele. Selle eest seisavad kõik meie töötajad - praegu üle 60 -! Me kõik oleme suured kohvisõbrad ja toome oma kirega kohvi lauale.

Eksklusiivsus ja usaldusväärsus

NIVONA on kättesaadav ainult seal, kus antakse head nõu. Teisisõnu, spetsialiseeritud kauplustes. Miks see nii on? Alustasime 15 aastat tagasi visiooniga müüa kohvimasinaid ainult spetsialiseerunud jaemüüjate kaudu. Oleme kindlalt veendunud, et kohvisõpru saab piisavalt individuaalselt ja professionaalselt toetada ainult siis, kui täisautomaatse kohvimasina ostmine toimub spetsialiseeritud kauplustes. See on teie majapidamise liige, kellelt ootate iga päev tipptaset. Ja te peaksite seda ootama! Selle saavutamiseks on aga vaja ostmisel võrrelda oma isiklikke vajadusi ja soove erinevate mudelite omadustega. Seepärast peame väga oluliseks isiklikku ja ausat nõustamist.

Isiklik ja lähedane

Jaemüüja eksklusiivsusest võidavad kõik. Rahulolevad kliendid on kõige olulisemad iga spetsialiseerunud jaemüüja jaoks, kes hoolib oma klientidest. Spetsialiseeritud kaubanduse konsultant on meie suulõikur, meie saadik kasutajale. NIVONA kohvikukultuuri lahutamatu osa. Erialakaupmehed ei paku mitte ainult teavet, vaid ka isiklikku ja individuaalset nõustamist ning mis kõige tähtsam: ehtsat kohvi potentsiaalsest uuest pereliikmest. Ja kui midagi on valesti, on teil jaemüüja otsene kontaktpunkt.

Uudishimulik? Leia nüüd oma NIVONA edasimüüja

Soovime pakkuda igale kohvisõbrale sobivat täisautomaatset masinat. Meie fookus: kohvi nautimine. Omadused, et saada igast kohviubast parim. Praegu kuus seeriat. Õige mudel ootab teid. Avastage NIVONA tootevalik kohe.

NICR 799 Täisautomaatne
Nauding ühe nupuvajutusega - isegi cappuccino ja latte macchiato puhul. Seeria 7 abil saate oma kööki absoluutsed mugavusmasinad. OneTouch-funktsioon võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt valmistada cappuccino ja co. Live programmeerimine võimaldab teil ka oma lemmikretsepti otse täisautomaatsesse kohvimasinasse salvestada. Cappuccino connoisseur võimaldab teil kohandada ka piima ja kohvi järjestust cappuccinos. Nii et kõik on just nii, nagu teile meeldib. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 799.
€949.00*
Details
NICR 820 Täisautomaatne
Kui te mõtlete Itaaliast, siis mõtlete ainulaadse cappuccino peale. Me tahame tuua selle tunde ka teie koju. Ja NICR 820 abil saate seda tunnet oma lähedastega jagada ühe nupuvajutusega: Sest 8-seeria on värav onetouch dual cappuccino ja latte macchiato juurde. Piimasüsteemi on ka kiire ja lihtne puhastada. Kõik, mida vajate, et tuua puhkusetunne oma elutuppa.
€999.00*
Details
NICR 970 täisautomaatne masin
Kõik sees ja titaanist! NICR 970 ühendab endas kvaliteetse disaini ja ainulaadse tehnoloogia. Tänu eriti suurele 5'' puuteekraanile ja uuenduslikule NIVONA juhtimiskontseptsioonile. Sealhulgas Aroma Pre-Select sellel mudelil ja NICR 960 - nii saate NIVONA rakenduse kaudu otse üle kanda meie barista soovitatud seaded kõikidele NIVONA kohvidele. Aroomitehnoloogia funktsioonide abil saate juhtida ka valmistamisprotsessi või saada oma cappuccinost veelgi rohkem kasu.
€1,549.00*
Details