NIVONA tarvikud

6 Tulemused

NICG 130 kohviveski CafeGrano
Eriti väärtuslikud röstid väärivad õiget jahvatust. Ja mõnikord ei ole lihtsalt ühtegi täisautomaatset kohvimasinat lähedal. Siis tuleb appi meie CafeGrano. Kas väikese espressomasinaga või käsitsi keetmiseks: meie kohviveskiga leiad õige seadistuse ja saad igast ubast parima tulemuse.
€119.95*
Details
NICO 100 jahuti
Optimaalselt jahutatud igal temperatuuril. Meie NICO 100 piimakülmik hoiab piima värskena cappuccino ja muude latte jaoks. Sobib kõikidele NIVONA täisautomaatsetele kohvimasinatele. Eriti praktiline seal, kus juuakse palju cappuccinot. Lihtsalt asetage piimapakend meie piimakülmikusse ja jahutus on valmis.
€179.95*
Details
NIMA 330 piimatoru komplekt (3 tk)
Puhas voolik täiuslikuks piimavahuks ja praktilises 3-komplektis: NIMA 330 on meie piimavooliku komplekt. Nii on teil alati käepärast asenduspiimavoolik. Sest ainult nii saab edukalt valmistada cappuccino ja latte macchiato.- Asendusvoolikud koos ühendusotsikutega kõikidele NIVONA mudelitele koos OneTouch-SPUMATORE'iga - Pakis 3 tk.
€13.95*
Details
NIMC 1000 piimakonteiner
Ilma oma külmutuseta, kuid täiesti nii külmkapis kui ka nõudepesumasinas: meie NIMC 1000 piimakonteiner on ideaalne ideaalne lahendus piima ja on ka pilkupüüdev pilgupüüdja teie NIVONA.- Värske piim säilitatakse ideaalselt- Valmistatud läbipaistvast plastist- Näitab piima taset silmaga- Maht: 1 liiter- Cappuccino funktsiooniga mudelitele SPUMATORE funktsioon
€21.95*
Details
NIML 220 NIVONA piimalangas
NIVONA piimalangas on praktiline meetod, et saada piim otse NIVONAsse. Kuidas see töötab? See on väga lihtne. 1. Sisestage NIVONA piimalaane karpi. 2. sisestage NIVONA kohvimasinasse piimatoru piimaputkade adapterisse 3. valmis! Pärast kasutamist läheb see kiiresti külmikusse. Kuni järgmise cappuccino valmistamiseni.
€21.95*
Details
NIZB 410 oakonteiner
Suurendab meie mudeli oakonteinerit NICR 1040 ühe kilo mahutavuseni. Tänu eriti lihtsale kokkupanekule. - Konteineri kõrgus: 4 cm - Kaane sulgub endiselt sulgub endiselt suurepäraselt
€39.95*
Details