NIVONA kohvioad

Millised on parimad kohvioad täisautomaatide jaoks?


Paljud testid kohviubade kohta võib leida internetist. Aga keda usaldada? Lõppkokkuvõttes ei loe see test, vaid teie enda maitse kohviubade osas. Sellepärast ongi kolm erinevat sorti NIVONA kohviube, mis on saadaval otse spetsialiseerunud jaemüüjatelt. Välja töötatud ja röstitud spetsiaalselt täisautomaatide jaoks. Kuid sobivad ka kõigile muudele valmistamismeetoditele. Terved oad läbisid meil erinevaid teste ja meie rösteri. See tagab parima kvaliteedi. Heade kohviubade jaoks. Täisautomaatsete masinate jaoks.

Caffé Arezzo puhul saate Araabikaubade mitmekülgne segu. Mahe ja tasakaalustatud maitse meenutab karamellile. Parim kohviuba kõigile, kes hindavad ümarat ja täidlast kohvi. keha.

Espresso Milano on klassik NIVONA kohviubade seas. Arabica ja Robusta segu maitseb igale kohvijoojale - olgu selleks siis espresso, cappuccino või lihtsalt caffè crema. Caffè Crema. Välja töötatud ja testitud koos meie röstimisettevõtte Espressone'ga Cadolzburgis. Espresso Milano on juba aastaid kuulunud NIVONA tootevalikusse.

Espresso Torino on meie parim uba kõigile espressoarmastajatele: maitse meenutab šokolaadi ja pähkleid ja pähkleid, tugev ja vürtsikas maitse tagab igas tassis ainulaadse elamuse. igas tassis. Pakkumine, millest ükski espressosõber ei saa keelduda.

Ja neile, kes ei suuda otsustada: Meie NIVONA CoffeeBag'is saate kogu meie parimate kohviubade valiku. parimad kohvioad. Igaüks 250 grammi kotis. Katsetada, proovida ja nautida. nautida.

Parimad kohvioad vajavad ka ka parimat säilitamist: kohviube ei tohiks kunagi hoida külmikus. külmikus. Küsige oma kohalikust röstimajast või NIVONA spetsialiseerunud jaemüüjalt erinevate kohvi erinevate säilitamisvõimaluste kohta. Sest ainult need, kes ainult need, kes on kohvi säilitamisel hoolikad, tagavad kauakestva kohvivalmistamise.

Kuidas tunnete ära head kohviubad tunneb ära head kohvioad? Vaadake röstimist. Kohvioad peaksid sisaldama ainult mõned katkiseid ube. Samuti ei tohiks ubade vahel olla kive ega oksi. ubade vahel. Need võivad kahjustada eelkõige täisautomaatse masina jahvatajat. veskit.

Head kohvioad on ka oma hind. Külastage oma röstimisettevõtet või NIVONA spetsialiseerunud edasimüüjat. ja uurige kohviubade kasvutingimuste ja kvaliteedi kohta. kohvioad. Proovige erinevaid segusid, et leida oma maitse. leida oma maitse. NIVONA maitsetehnoloogia aitab teil ka seda teha. Selle abil ubadest parima välja võtta.