Meie kohta


NIVONA on erinev. Me oleme sõbralik alternatiiv. Avatud. Sõbralik. Entusiastlikud kohvist. Ja saadaval ainult spetsialiseerunud jaemüüjate juures. Eriline ärimudel hektilistel aegadel.

"Mõne prognoosi kohaselt oleksime võinud poe sulgeda juba esimesel päeval," ütleb Peter Wildner. Ja 56-aastane peaks teadma. Ta ei ole mitte ainult NIVONA praegune tegevdirektor, vaid oli ka üks kaubamärgi asutajatest. Väljakuulutatud eesmärk: spetsialiseerumine täisautomaatsetele kohvimasinatele spetsialiseerunud jaemüügiettevõtetele.Praegu võiks vaevalt parem olla: Praegu töötab Nürnbergis Südwestparkis veidi alla 2000 ruutmeetri suurusel alal üle 50 töötaja, lisaks veel 14 kolleegi müügitöötajat. NIVONA ei kavatse seega lähiajal sulgeda. See on tingitud ka ettevõtte enda standarditest.

Ükski täisautomaatne kohvimasin ei saa asendada väga hea barista oskusi. Küll aga võib see omada väga hea barista teadmisi. Seepärast teeme arenduse käigus tihedat koostööd kohviekspertidega ja saame kohapealt täiendavat tagasisidet. Nii sündis näiteks meie Aroma Balance System.

"Meie täisautomaatsed masinad peaksid tegema parimat kohvi võimalikult lihtsalt," ütleb tegevdirektor Peter Wildner. See on meie filosoofia lahutamatu osa.

Täisautomaadiga ei peaks olema mitte ainult lihtne valmistada cappuccino ja co. Ka täisautomaatide puhastamine peaks olema iseenesestmõistetav. Lisaks sellele saab iga klient oma NIVONAst pruulimisseadme välja võtta ja seda ise puhastada. Samuti soovime hoida teed ja protsessid võimalikult lihtsad. Vaatamata väga erinevate edasimüüjate ja väga erinevate nõuetega struktuurile.

NIVONA on algusest peale näinud end spetsialiseerunud jaemüüjate kaubamärgina, kus meie täisautomaate pakuvad nii röstrid kui ka elektrilised jaemüüjad. "Me tahame müüa seal, kus inimesed teavad kohvist."

Nüüdseks usaldab meid üle 2500 jaemüüja. Sest meie täisautomaatsed kohvimasinad on veenvad, sest meie kontseptsioon on veenev. Sest NIVONA on hästi vastu võetud. Pärast 15 aastat oleme end kehtestanud meeldiva alternatiivina. Sest me keskendume olulisele: kohvivalmistamise nautimine parimas võimalikus kvaliteedis.

Uudishimulik? Leia nüüd oma NIVONA edasimüüja

Avasta Teie NIVONA

Soovime pakkuda igale kohvisõbrale sobivat täisautomaatset kohvimasinat. Meie fookus: kohvi nautimine. Omadused, et saada igast kohviubast parim tulemus. Praegu kuus seeriat. Õige mudel ootab teid. Avastage NIVONA tootevalik kohe.

NICR 799 Täisautomaatne
Nauding ühe nupuvajutusega - isegi cappuccino ja latte macchiato puhul. Seeria 7 abil saate oma kööki absoluutsed mugavusmasinad. OneTouch-funktsioon võimaldab teil kiiresti ja lihtsalt valmistada cappuccino ja co. Live programmeerimine võimaldab teil ka oma lemmikretsepti otse täisautomaatsesse kohvimasinasse salvestada. Cappuccino connoisseur võimaldab teil kohandada ka piima ja kohvi järjestust cappuccinos. Nii et kõik on just nii, nagu teile meeldib. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 799.
€949.00*
Details
NICR 820 Täisautomaatne
Kui te mõtlete Itaaliast, siis mõtlete ainulaadse cappuccino peale. Me tahame tuua selle tunde ka teie koju. Ja NICR 820 abil saate seda tunnet oma lähedastega jagada ühe nupuvajutusega: Sest 8-seeria on värav onetouch dual cappuccino ja latte macchiato juurde. Piimasüsteemi on ka kiire ja lihtne puhastada. Kõik, mida vajate, et tuua puhkusetunne oma elutuppa.
€999.00*
Details
NICR 970 täisautomaatne masin
Kõik sees ja titaanist! NICR 970 ühendab endas kvaliteetse disaini ja ainulaadse tehnoloogia. Tänu eriti suurele 5'' puuteekraanile ja uuenduslikule NIVONA juhtimiskontseptsioonile. Sealhulgas Aroma Pre-Select sellel mudelil ja NICR 960 - nii saate NIVONA rakenduse kaudu otse üle kanda meie barista soovitatud seaded kõikidele NIVONA kohvidele. Aroomitehnoloogia funktsioonide abil saate juhtida ka valmistamisprotsessi või saada oma cappuccinost veelgi rohkem kasu.
€1,549.00*
Details