Kiire, usaldusväärne ja produktiivne

NICR 1040-ga saate oma kohvikuköögi jaoks kõige usaldusväärsema töötaja. Eriti lihtsa puhastamisega tänu uuele piimavoolikule.

Ametnik lisatasu eest

NICR 1040 on optimeeritud kasutamiseks kontorites, stuudiotes ja kõikjal, kus töötavad paljud kohvisõbrad. Tänu ülisuurele veepaagile ja ülisuurele ubade mahutile.

Juhul, kui vajate rohkem

NICR 1040 on varustatud kiirprofiiliga kohvi kiireks valmistamiseks ja kogusefunktsiooniga. Palju kohvi kiireks valmistamiseks koosolekutel ja töötubades.

Täisautomaatne kohvimasin kontorisse: NICR 10'40


NICR 1040 täisautomaatne masin
Meil kõigil läheb tööl hästi - ainult kohviga mitte? Meie NICR 1040 kõrvaldab selle tulemuslikkuse puudujäägi.Tänu lihtsale juhtimisele ja puhastamisele ning eriti suurele ubade mahutile ja veepaagile. Ideaalselt konstrueeritud kontorisse. Samuti on kaasas meie uus piimatoru mugavaks puhastamiseks easyclean+ abil (loomulikult kuulub tarnekomplekti) ja mahufunktsioon, kui koosolekud kestavad kauem. Lisaks annab kiirprofiil ühe nupuvajutusega kiiresti palju kohvi. Kõik nauditavaks töötamiseks.
€2,149.00*
Details

NICR 10'40 toote tipptasemed

Kiirprofiili ja koguse funktsioon

Oleme välja töötanud Quick Profile - neljanda profiili meie Aroma Balance süsteemis -, et muuta asjad kontori täisautomaatsel kohvimasinal eriti kiireks! Kiiremaks kohvi valmistamiseks ilma maitse osas kompromisse tegemata. Samuti saate kasutada koguse funktsiooni, et valmistada kohvi mitme tassi jaoks korraga. Või lihtsalt ühe kohvikannu jaoks. Juhuks, kui koosolek võtab veidi kauem aega.

Topeltpiimavoolik ja easyclean+

Kui teie ettevõttes ei ole täisautomaatset kohvimasinate puhastajat, võite kergendatult hingata: NICR 1040 erinevate funktsioonide väljatöötamisel keskendusime just sellele teemale. Loomulikult tuleb täisautomaatset kohvimasinat kiiresti puhastada. Järgmine koosolek ootab, tähtaeg survestab. Kellel on aega pikaks puhastamiseks? Topeltpiimavooliku ja easyclean+ abil saab seda teha ühe nupuvajutusega. Pärast cappuccino valmistamist ei ole vaja piimavoolikut uuesti ühendada. Lihtsalt alustage vahustaja puhastamist ja olete valmis. Ja ükskõik, milline tähtaeg ka ei survestaks - igaüks saab selle ikkagi valmis.

Mõeldud 60-65 tassi päevas

Kusagil mujal ei tule nii palju tasside kaupa nii kiiresti kokku kui kontoris. Seepärast töötasime NICR 1040 välja just nende vajaduste jaoks. Koos tasuta kontoripaketiga, mis sisaldab kahte hooldusintervalli, suureneb garantii kuni 65 tassini päevas. Lisaks saab niigi eriti suurt kohviubade mahutit NIZB 410 abil laiendada kuni 1 kilogrammi kohviubade mahutavuseni. Samuti mahutab veepaak kuni 3,5 liitrit vett. Tarnekomplekti kuulub ka meie piimakonteiner NIMC 1000.

Eriti standardversioonis

Kõigil NIVONA täisautomaatsetel kohvimasinatel on järgmised funktsioonid - ja palju muud.

Eemaldatav pruulimisseade

Pruulimisseadme saab ühe kiire liigutusega eemaldada ja ja puhastada seda külma vee all. Seejärel lihtsalt kuivatage pruulimisseade köögi peal. köögirätiku peal üleöö kuivaks - valmis. Puhtam ei saakski olla.

Reguleeritav lihvimisaste

Jahvatusaste mõjutab kohvi maitset. Tänu NIVONA võimaldab teil jahvatusastet kohandada vastavalt kohviubadele. kohvioad. Kui kohvioad on üsna tumedad, reguleerige oma NIVONA jahvatust jämedamaks. Kui kohvioad on heledama värvusega, siis peenemaks. Ettevaatust: Kohandage jahvatust ainult jahvatamise ajal! jahvatamise ajal!

Kaks tassi kohvi või espresso korraga

Kohv on rohkem kui lihtsalt jook - see on alati ka kutse vestlemiseks ja suhtlemiseks. Seepärast saab iga NIVONA valmistada kaks tassi kohvi. või espressot korraga.

Kohvi kogus reguleeritav (umbes 20 ml - 240 ml)

Seadke oma lemmikkohvi? NIVONA täisautomaatsete kohvimasinatega pole probleemi. Kohvi kogust saab reguleerida ka kõikide seeriate puhul. Alates väikseimast espressotassist kuni suure cappuccino feel-good tassini.

ECO-režiim/0-vatt režiim

Eriti energiasäästlik: ECO-režiim lülitub sisse, kui NIVONA ei ole kasutusel, ja vähendab termobloki temperatuuri. See tähendab, et täisautomaatne masin tarbib vähem energiat. Samuti saate seadistada NIVONA nii, et see lülitub teatud aja möödudes välja, nii et see ei tarbi enam üldse energiat.

15 baari pumbarõhk

Avaldame teile ühe saladuse: 15-baarine pumbarõhk on maksimaalne rõhk. Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad suudavad seda teha. Kuid te ei pea mitte kõrgeimat rõhku, vaid õiget rõhku vastava kohvi jaoks. kohviretseptide valmistamisel. (Hea espresso valmistatakse oluliselt väiksemal rõhul kui 15 baari). Kõik NIVONA täisautomaatsed masinad saavutavad selle.

Kvaliteetne karastatud terasest koonusjahvati

NIVONA täisautomaatsetele kohvimasinatele on iseloomulikud eriti kõrged komponentide kõrge kvaliteet. Näiteks kõrgekvaliteediline kooniline lihvimismasin. Karastatud teras tagab usaldusväärse jahvatuse iga igat tüüpi kohvioad.

Automaatsed hooldusprogrammid katlakivi eemaldamiseks ja puhastamiseks

Meie eesmärk on teha kõik võimalikult lihtsaks. See hõlmab ka teie NIVONA kalibreerimist ja puhastamist. Automaatsed hooldusprogrammid juhivad teid mugavalt läbi protsesside. Ja võimalikult vähese vaevaga saate optimaalselt puhastatud NIVONA.

16 kohvi variatsiooni koos 10'seeria

Espresso

Väike, must ja tugev

Kohv

Americano

Cappuccino

Caffè Latte

Latte Macchiato

Soe piim/piimavaht

Kuum vesi

"Minu kohvi" mälukohad

NICR 1040 18

Maitske erinevust. Teie kohalikul edasimüüjal.

Kas te teate ka oma kodu jaoks sobivat?


NIVONA ei paku teile NICR 10'40-ga kohvivalmistamise naudingut mitte ainult kontorisse. Tooge unikaalsed kohvihetked koju. Avastage täisautomaatide lai valik, mis sisaldab teie järgmist lemmik täisautomaatset kohvimasinat. Sest me töötame täielikult teie maitse järgi.

NICR 690 täisautomaatne
Seeria kõigile, kes soovivad cappuccinot: NICR 690 sellest sarjast avaldab muljet oma elegantse musta disaini ja ainulaadse piimavahuga tänu käsitsi juhitavale EASY SPUMATORE'ile. Võrreldes oma eelkäijaga oleme nüüd selle masina väljalaskeava sisse pakkinud SPUMATORE. Seega on vaja vaid spetsiaalset väänamist. Piimaventiiliga saate võluda lattesid nagu Toscanas. Ja puhastamine on nii lihtne kui võimalik - kuid nii põhjalik kui vajalik. Avasta nüüd.
€699.00*
Details
NICR 795 Täisautomaatne
Portafiltri kvaliteet ühe nupuvajutusega. See on meie lubadus. Sest meie 7-seeria toob teile selle naudingu nii mugavalt kui võimalik - isegi tassi cappuccino või latte macchiato puhul. Tänu OneTouch-võimalusele. See tähendab: ühenda piim, vajuta nuppu, naudi oma cappuccinot. Piimasüsteemi lihtsa puhastamisega. Ja meie NICR 795 kvaliteetses titaanist disainis.
€899.00*
Details
NICR 825 Täisautomaatne
Kes ei tahaks nautida head cappuccinot seltskonnas? Lihtsalt lõõgastuge ja nautige ainulaadset piimavahtu. Meie 8-seeria masinatega saate ühe nupuvajutusega valmistada kahe tassitäie cappuccino ja latte macchiato. Maitsefunktsioonide abil saate oma lemmikkohvioadest veelgi rohkem välja võtta. Lihtne ja intuitiivne. Justkui väike barista töötaks masinas sinu eest. Ja koos roostevabast terasest esiküljega NICR 825.
€1,149.00*
Details

Avastage NIVONA tootevalik